DNC GROUP Kurucusu Deniz Işın Coşkuner Kimdir?

DNC GROUP Kurucusu Deniz Işın Coşkuner Kimdir?

DNC GROUP Kurucusu Deniz Işın Coşkuner Kimdir?

2013 yılında DNC Medya’yı kuran genç iş insanı Deniz Işın Coşkuner, 12 yaşından beri web tasarım, kodlama ve sosyal medya reklamları sayesinde adını duyurmaya başladı. 2013 yılına gelindiğinde ailesinin de desteğiyle DNC Medya PR ajansını kurarak pek çok markanın tanıtım faaliyetlerini yürüttü. Yaptığı başarılı projelerin piyasada ses getirmesi sayesinde bugün cirosu milyonu aşan bir şirketin sahibidir. Başarısının sırrı sorulduğunda Deniz Işın Coşkuner; “ Bizim diğer rakip ajanslardan farkımız ve bu kadar hızlı büyümemizdeki en büyük faktör eğitime vermiş olduğumuz önem ve hizmetlerimizdeki çeşitliliktir. Ayrıca çeşitli ve farklı fikirlere de her zaman açık bir vizyonumuz var. Bu doğrultuda ilerlemeye devam ettiğimiz sürece bütün rakiplerimiz bizim hızlı yükselişimizi arkamızdan izleyecekler” sözleriyle sektörde oldukça iddialı bir hedef belirledi.

“Vizyonunuzu korumak için yeniliklerin takipçisi ve öğrencisi olmalıyız!”

24 Kasım günü tarihinde Antalya’da doğan Deniz Işın Coşkuner Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisidir. Üniversite eğitimi için seçmiş olduğu alan da doğduğu gün kaderine yazılmış gibi düşündürmektedir. Bu konuda kendisi de aynı şekilde düşünen Coşkuner “Doğduğum gün kaderim oldu adeta. 24 Kasım’da doğan bir çocuk, doğduğu günden itibaren öğretmen olması gerektiğini düşünmez mi? Bende de öyle oldu. Bilinçaltım bana –doğduğun gün kaderindir- dedi daima ve ben de öğretmen yetiştiren bir bölüm tercih ettim. DNC ajans olarak aslında çalışan her bir arkadaşımız sayesinde biz de bir okul gibiyiz. Birbirimizi daima eğitiyoruz ve öğreniyoruz. İnternet dünyası dinamikleri çok hızlı değişen bir dünya. Bu nedenle her gün yeni bir veri ya da uygulama ortaya çıkıyor. Vizyonumuzu korumak için her gün çıkan bu yeniliklerin takipçisi ve öğrencisi olmalıyız.” diyerek düşüncesinin nedenlerini de açıkladı.

“Hayatta sevdiğiniz işi yaparsanız aslında hiç çalışmamış olursunuz”

PR çalışmalarında markalara ve şirketlere gereken her türlü hizmeti veren DNC ajans kurucusu Deniz Işın Coşkuner genç yaşta milyoner olmaktan çok yaptığı işi sevdiğini ve bu işi yapmanın onun hayatına anlam kattığını ifade etmektedir. “ hayatta sevdiğiniz işi yaparsanız aslında hiç çalışmamış olursunuz. Aslında ben de sevdiğim işi yaparak hem eğleniyorum hem de para kazanıyorum. Bundan daha güzel bir yaşam tarzı da düşünmüyorum.” diyerek gençlere sevdiği işe yönelmeleri konusunda tavsiye verdi. “ülkemizde çok büyük bir kesim yaptığı işi sevmiyor, mutsuz ve sadece para kazanmak ve hayatını sürdürmek için yapıyor. Ama ben işini severek yapan ve bu arada da para kazanabilen o şanslı azınlıktanım. Keşke herkes sevdiği işi yapabilse ve hem çalışıp hem de mutlu olabilse. İşini severek yapmak başarıyı da beraber getirir.” Şeklindeki açıklamalarıyla Deniz Işın Coşkuner, para kazanmanın ve mutlu olmanın formülünü de açıklamış oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER