DJ’lik Batu Karam’ın Hayat Tarzı!

DJ’lik Batu Karam’ın Hayat Tarzı!

Dj Olmak için 14 yaşında kendini sahnelerde geliştiren DJ Batu Karam, rap parçalarıyla da yaşam tarzını sevenleriyle buluşturmayı hedefliyor. Hayat felsefesini sahnede bulan sanatçı, müzikle dinamik kaldığını açıkladı!

Müzik Benim İçin Doping!

DJ Batu Karam müziğin doping etkisiyle spor ve dövüş sanatlarına da yer vererek, güncel rap şarkıları spor yaparken takip ettiğini açıkladı. En genç isimlerden biri olarak, 2022 yılında müzik piyasasında sadece DJ olarak değil, aynı zamanda başarılı bir Rapçi olarak da yer almayı hedefliyor.

Küçük yaşlardan beri ünlülerle çalışarak, müziğin içine doğmuş biri olmanın verdiği aşkla, yenilikçi rap şarkılar hazırlamak için enerjik ve dinamik kalmaya özen gösteriyor. Dövüş sporlarıyla yakından ilgilenen ve spor yaparak enerji kazanan sanatçı, yeni dönemde farklı bir rap repertuvarı hazırlayarak sevenleriyle buluşacak!

Rap Şarkılarda Yeni Dönem Hazırlığı!

Rap şarkılarda DJ Batu Karam ile yeni bir dönemin sayfası açılacaktır. Dünya ve Türkiye’nin en çok dinlenen şarkılarına ve sahnedeki enerjiye de dikkat ederek yeni şarkılar hazırladığını ve bu arada DJ olarak sahnelerde yer almaya devam edeceğini de belirtiyor.

Karam için en önemli kriterlerden biri, enerjik ve piyasadan farklı şarkları hazırlamak. Farkını ortaya koyarak, dünyada ve Türkiye’de ilgi çeken müzik listelerinde yer almak hedefleri arasında. Disiplinli ve sporcu bir sanatçı olmanın verdiği avantajları da kullanarak, dönemin en sıkı parçalarını hazırlamak için çalışmaya devam ediyor.

2022 Yılında Yeni Çıkış Parçası

Yeni çıkış parçası olarak 2022 yılı için hazırlıklara başladığını ve rap şarkılarla dikkat çekecek özel bir liste hazırladığını söyledi. En sevdiği rapçiler ve Türkiye’deki müzik piyasasıyla yakından ilgili olması da yeni çıkaracağı parça için ilham kaynağı olacak.

2022 yılında beklenen ve en çok dinlenen şarkılar arasında olmak için çalışmalarına disiplinli bir şekilde devam ederken, dövüş sporları ve spor etkinliklerini de ihmal etmeden sürdürüyor. DJ Karam için sevenlere yeni sahne performansları da instagram adresinden duyurularak, takipçileriyle güzel anılarını da paylaşmayı ihmal etmiyor. En çok tanınan DJ’yler arasında ilk onda yer almanın hakkını veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER