Dış Mekan Kedi Evi Fiyatları Alonson'da

Dış Mekan Kedi Evi Fiyatları Alonson'da

Dış Mekan Kedi Evi Fiyatları Alonson'da

Kışın dışarıda yaşayan kediler dondurucu soğuklar, rüzgâr ve yağışlı havalarla karşı karşıya kalır. Kediler de insanlar gibi  donma ve hipotermiye karşı hassastırlar. İyi tasarlanmış ve yalıtımı iyi yapılmış kedi evleri en soğuk havalarda bile kedinizi sıcacık tutabilir. Kedinizi üşütmeyecek bir dış mekan kedi evi arıyorsanız ve bu evlerin fiyatlarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

İşte Dış Mekan Kedi Evi Fiyatları

Özellikle dış mekanlarda kullanacağınız kedi evinde bir kaç özellik bulunmalıdır. Öncelikle hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Bunun için dış mekan kedi evi çeşitleri sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Kedi evinin yapımında birçok farklı malzeme kullanıldığı için dış mekan kedi evi fiyatları hakkında net bir rakam söylemek mümkün değildir. Fiyatlar kullanılan malzemeye, tasarıma ve kedi evinin amacına göre değişkenlik göstermektedir. Yine fiyatı belirleyen bir diğer unsur ise kedi evinde ısıtma sisteminin olup olmamasıdır. Isıtma olan kedi evlerinde güvenliğe de çok dikkat etmek gerekmektedir.

Düşük voltaj elektrik ile çalışan ısıtmalı kedi evlerinde kablolar çok iyi bir şekilde gizlenmelidir. Ayrıca kabloların su gelişmediğinden emin olmak gerekmektedir. Kışın dış mekanda kullanılacak kedi evleri iyi bir yalıtıma sahip olmalıdır. Kedi evinin yalıtımında saman, köpük gibi malzemeler kullanılmaktadır. Yalıtıma sahip dış mekan kedi evi fiyatları diğer modellere göre biraz daha pahalıdır.

Dış mekanlarda en çok tercih edilen modeller ise ahşap kedi evleridir. Özellikle dayanıklı olması nedeniyle tercih sebebidir. Ahşap olan dış mekan kedi evi fiyatları da boyutuna göre değişmektedir.

İyi bir dış mekan kedi evinin yalıtımı çok iyi olmalıdır. Ayrıca su geçirmez özelliğe sahip olmalıdır. Kedi evinin boyutu kediyi sıcak tutmak amacıyla uygun olarak hazırlanmalıdır. Dış mekan kedi evlerinin çatısı varsa eğer kış aylarında yağan kar ve yağmuru biriktirme yapmaz. Bu yüzden dış mekanlarda çatısı bulunan kedi evleri kullanmak çok daha avantajlıdır.

Tüm bu değişkenlere göre fiyat araştırması yapmak ve kedi evinizi almak için mağazamıza bekleriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER