Deniz ve Güneş' filmini

Deniz ve Güneş' filmini


1 Haziran’da seyircisiyle buluşan “Deniz ve Güneş” filminin oyuncuları ve ekibi İstanbul Meydan Avm ve Cevahir Avm’de gerçekleşen özel gösterime katıldılar.

Başrolünü Şafak Pekdemir ile Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı filmin özel gösteriminde seyirciler Burak Serdar Şanal, Melissa Giz Cengiz, Ayşen İnci, filmin senaristi ve yapımcısı Yaşar Tolga Bozkurt beraber filmi izlediler. Gösterim sonrası oyuncular ile sohbet de eden seyirciler filmi çok beğendiklerini dile getirdiler.

İşitme engelline dikkat çeken film, Türkiye’nin dört bir yanında toplam 125 Salonda izlenebiliyor.

Film, Deniz (Burak Serdar Şanal)’ in, nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor. Filmin ana karakteri Deniz, işitme engelli sandığı Güneş’i daha yakından tanıyabilmek için işaret dilini öğrenir ve aralarında bir aşk başlar. Bu aşk hikayesini izleyecekler hikayenin tutkusuna ve aşkın sessiz haline tanık olacaklar.

Yönetmenliği Barış Denge’nin, yapımcılığını MT Film Piabet Prodüksiyon olarak, Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Yaşar Tolga Bozkurt’a ait.

Filmin Künyesi:

Yapımcı:MT Film Prodüksiyon (Mehmet Toptan – Yaşar Tolga Bozkurt )

Yürütücü Yapımcı:ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat

Yönetmen: Barış Denge

Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Senaryo: Yaşar Tolga Bozkurt

Müzik: Fırat Yükselir

Oyuncu Kadrosu:

Şafak Pekdemir

Burak Serdar Şanal

Levent Özdilek

Ayşen İnci

Eylül Öztürk

Yaşar Tolga Bozkurt

Yener Gürsoy

Melissa Giz Cengiz

Seda Oğuz

Kenan Özkan

Selahattin Taşdöğen

Otilia Bruma

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER