Deneyimli Çalışanlarıyla Bitek Medikal Kozmetik İlaç ve Lazer Teknolojileri – Sedat Gül Sizlerle

Firmamız 2016 yılında Sedat Gül tarafından İstanbul’da Bitek Medikal Lazer adı ile kurulmuştur ve yılların deneyimiyle satışa sunduğu cihazların kendini kanıtlamış, patentini almış cihazlardan oluşması,

Deneyimli Çalışanlarıyla Bitek Medikal Kozmetik İlaç ve Lazer Teknolojileri – Sedat Gül Sizlerle

Firmamız 2016 yılında Sedat Gül tarafından İstanbul’da Bitek Medikal Lazer adı ile kurulmuştur ve yılların deneyimiyle satışa sunduğu cihazların kendini kanıtlamış, patentini almış cihazlardan oluşması, Bitek Medikal’i sunduğu profesyonel eğitim olanaklarıyla birlikte profesyonel hizmet veren bir kuruluş haline getirmiştir. Yeni keşfedilen teknolojik cihazları dünyayla aynı anda ülkemizle kavuşturmaktadır. Firmamızın çalışma prensibi sadece satış yapmak değil, kaliteli ürünleri sektör ile buluşturmaktır. Bitek Medikal olarak sadece satış odaklı değil satış sonrası destek hizmeti de sunmaktadır. Bu sebeple rakiplerinden daha başarılı, daha güvenilir bir çalışma prensibimiz vardır. Deneyimli çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bitek Medikal Kozmetik Sektöründe Öncü Firma

Firmamız hastane, tıp, spa, medikal estetik merkezleri, güzellik ve kuaför salonlarının ihtiyacına yönelik her türlü cihaz satışını yapmaktadır ve satış sonrası teknik servis desteği vermektedir. Kendi patentli markamız olan Mezoskin ( Hyloronic asit, C Vitamini, Kolojen serum, A Vitamini ve Gözenek sıkılaştırıcı serum) kalitesiyle müşterilerimizden yüzde yüz memnuniyet dönüşleri almaktadır. Hydrabeauty Aha solüsyon, Bha Solüsyon, Cilt bakım solüsyonu, yeni nesil vakumlu cilt bakım cihazlarında kullanılan ürünlerimizdendir. Tüm ürünlerimiz test edilmiştir ve hemen hemen tüm cihazlarımız ithaldir. Firmamız, hastaneler, tıp merkezleri, doktor klinikleri, spa merkezleri, medikal estetik merkezleri, güzellik salonlarının ihtiyacına yönelik hemen her türlü cihaz satışını yapmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER