Dell Servis ve Teknik Destek Merkezi

Dell Servis ve Teknik Destek Merkezi

Dell Servis ve Teknik Destek Merkezi

Dell Servis ve Teknik Destek Merkezi

Dell bilgisayarların ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu, ve dell in kaliteli bir marka olduğunu biliyoruz. Ancak her ne kadar dayanıklı olsalar da, tüm elektronik ürünler gibi onlarında bazı donanımları arızalanabiliyor. Çünkü planlı eskitme düşüncesiyle belirli bir kullanım ömrü planlanarak üretiliyorlar. Bu tüm cihazlar için geçerlidir. Yine de son derece bilinçli ve düzgün kullandığınız ve düzenli bakım yaptırdığınız ürünler çok uzun süre kullanılabilmektedir. Dell Teknik Servis sizlere verdiği teknik destek hizmeti ile tüm bu temizlik, bakım ve onarım işlemlerinin üstüne birde donanım yükseltme tavsiyelerini sunmaktadır.

Dell Donanım Yükseltme İşlemleri ve Bakım

Birbiri ile uymayan donanımlar ile bilgisayarlarınız performans kaybederek tam gücüyle çalışmayacaktır. Bu yüzden profesyonel bir teknik destek almalısınız. Profesyonel servisler arasında tercih etmenizi kolaylaştıracak bazı seçim unsurları vardır. Önceki yapılan işlerden aldıkları yorumları inceleyebilirsiniz mesela. Kurumsal bir yer olup olmadığını kontrol edebilirisiniz. Web sitesini inleyerek profesyonel ekipmanlar kullanıp kullanmadıklarını kontrol edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlarınızı büyük bir titizlik ile test ederek onarabilecek Dell Laptop Servis hizmetini almanızı tavsiye ederiz. Ulaşımı kolay olmasının yanı sıra kargo firmaları ile bilgisayar gönderebilirsiniz.

İstanbul'un tam ortasında Şişli/Mecidiyeköy de bulunan bir konuma sahip olmasıyla hemen hemen herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir yerde. Tüm bilgisayarlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz, tüm tavsiyelerimizi boşa çıkartmayan bir yerdir. Anakart onarımlarında veya ekran, klavye gibi dell parça değişimlerinde her zaman orijinal ürünlerin kullanılmasını tavsiye ettiklerinden dolayı da nasıl kaliteli bir hizmet verdiklerini anlıyorsunuz. Tabi ki maliyete göre bilgisayar sahiplerine seçenekler sunuyorlar. Orijinal yedek parça ürünleri pahalı gelen müşterilere de A Kaliteden aşağı parça değişimi yapmıyorlar. Her zaman ama her zaman bilgisayarların maksimum performans ve sağlıkta olabileceği işlemler gerçekleştiriyorlar. Tüm Türkiye'ye hizmet veriyorlar ancak eğer İstanbul içindeyseniz kesinlikle Dell bilgisayarlarınızı ve diğer tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızı Dell Servis İstanbul merkezine getirmenizi tavsiye ederiz. Zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız diğer servislerle oyalanmayın. Yıllardır müşteri olanlardan aldığımız yorumlar arasında hiç kötü bir şey yok. Siteleri üzerinden ulaşarak detayı bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER