Çukur dizisinin yıldızı Aras Bulut İynemli'nin annesi görenleri şoke etti

Çukur dizisinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli dizide Yamaç karakteri ile izleyiciye kendisini sevdirdi. Bu sezon final yapması beklenen Çukur dizisinin yıldızı Aras Bulut İynemli'nin annesi görenleri şoke etti

Çukur dizisinin yıldızı Aras Bulut İynemli'nin annesi görenleri şoke etti

Çukur dizisinin yıldızı Aras Bulut İynemli'nin annesi görenleri şoke etti. Dizide canlandırdığı Yamaç karakteri ile çok konuşulan Aras Bulut İynemli özel hayatı ile magazn gündemine bomba gibi oturdu. Sosyal medya hesabını son zamanlarda oldukça aktif kullanan Aras Bulut İynemlinin daha önce paylaştığı annesi ile fotoğrafı gündeme geldi.

Çekimleri Balat semtinde gerçekleşen ve bu yıl final yapması planalanan Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Aras Bulut İynemli dizide Yamaç Koçovalı rolü ile herkesin dikkatlerini züerine toplamayı başarıyor. En iyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Aras Bulut İynemli annesi ile olan fotoğrafını yayınladıktan sonra gündemden düşmedi.

Geçtiğimiz günlerde AsGündem’in yaptığı haberde yer alan Arka sokaklarda konuk oyuncu olarak oynamış olan Aras Bulut İynemli abisi Orçun İynemli yi örnek alarak onun yolundan gitmeye karar verdi. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde okurken reklamlarda oynamaya başlayan Aras Bulut İynemli birden bire Türkiyenin en sevilen oyuncularından biri oldu. Oyuncu ilk olarak karşımıza Öyle bir Geçer Zamanki dizisi ile çıktı. Bir reklam filmi setinde usta yönetmen Zeynep Günay Tan'ın dikkatini çeken oyuncu, efsane dizi "Öyle Bir Geçer Zaman ki" için seçmelere davet edildi. Mete rolünü kapan oyuncu, kısa sürede büyük bir şöhrete kavuştu.

Kaynak: https://asgundem.com/dizi-haberleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk