Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Çözümü

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Çözümü

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Çözümü

  Coinbase kimlik doğrulama hatalarına iki aşamalı bir doğrulama sorunu neden olur. Hesabınıza giriş yapmak için iki aşamalı doğrulama işlemini tamamlamakta sorun yaşıyorsanız, mobil cihaz yazılımınızın ve Coinbase uygulamanızın güncel olduğundan emin olun. Tarayıcınızla oturum açtıysanız, Chrome'un en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Önbelleği temizlemek ve tarayıcınızı yeniden başlatmak da yararlıdır. Coinbase'e e-posta erişimi kayboldu

 Coinbase kimlik doğrulama hatalarının ilk nedeni budur. Coinbase hesabınızla ilişkili e-posta adresine erişemiyorsanız, hesabınız askıya alındıysa veya hesabınıza erişemiyorsanız buradan başlayın. Önce e-posta adresinizi kurtarmalısınız. Coinbase kimlik doğrulama sorunu konusunda ayrıntılı bilgi almak için Hata Usta sitesine bakabilirsiniz.

SMS Doğrulamasını Kullanıyorsanız

 Coinbase kimlik doğrulama hatasının ikinci kısmı SMS doğrulamasıdır. İki aşamalı doğrulama sürecini başarıyla tamamlamak için Coinbase hesabınızla ilişkili mobil cihaza ve telefon numarasına ihtiyacınız olacak.

 Coinbase, kullanıcı adlarına ve şifrelere ek olarak ek güvenlik için iki faktörlü kimlik doğrulama (iki faktörlü (2FA) veya çok faktörlü kimlik doğrulama olarak da bilinir) sağlar.

 Hesabınızda iki adımlı doğrulama etkinse, kullanıcı adınıza ve şifrenize ek olarak cep telefonunuza gönderilecek benzersiz bir doğrulama kodu sağlamanız gerekir.  Coinbase kimlik doğrulama hatası bazı nedenleri şunlardır.

  • Bilinmeyen cihazdan giriş denemesi
  • Bilinmeyen bir telefon numarasından giriş yapma denemesi

Hatalara neden olacaktır. Bu konuda bilgi almak için Hata Usta sitesine bakabilirsiniz.

Kaynak https://hatausta.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER