Çocukluğumuzun Unutulmaz Karakteri Winnie the Pooh Beyaz Perdeye Geliyor!

Çocukluğumuzun Unutulmaz Karakteri Winnie the Pooh Beyaz Perdeye Geliyor!

Geçtiğimiz yıl vizyona giren “Goodbye Christopher Robin” filmi bu kez farklı bir konsept ve hikaye ile tekrar karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yılki filmde başrol oynayan Margot Robbie, Kelly Macdonald ve Domhnall gibi isimler bu yıl vizyona girecek filmde yer almayacak. Yeni bir hikayenin konu alacağı filmde başrolde Ewan McGregor ve Hayley Atwell gibi isimler rol alacak. Yeni filmle birlikte Winnie the Pooh çizgi filminin ana karakterleri, Tigger, Piglet, Eeyore ve Pooh’ta yer alacak.

christopher robin

Christopher Robin Filmi Bu Yaz Vizyona Girecek!


Çocukluğumuzda izlediğimizden daha farklı bir görünüme sahip olacak olan çizgi karakterleri gerçek dünyada daha gerçekçi bir şekilde izleyeceğiz. Filmin ana hikayesinde Christoher Robin artık yetişkin bir birey olmuş ve hayatını Londra’da sürdüren normal bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Bir süre sonra yolunu kaybeden Robin, çocukluk yıllarında oldukça samimi olduğu arkadaşlarıyla tekrar karşılaşıyor.

Fragmanı incelediğimizde filmin büyük bir bölümü eğlenceli geçecek olsa da belli noktalarda izleyicileri oldukça hüzünlendirecek etkiye sahip olduğu görülüyor. Bize bir nebze çocukluk yıllarımızı ve yitirdiğimiz masumluğumuzu hatırlatacak olan Christopher Robin filmi 3 Ağustos’ta vizyona girecek.

Filmin Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=425M4M3Opkk

 
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER