Çocuklarınızın Güvenliğini Tehlikeye Atmadığınız Alışverişler Yapın

Çocuklarınızın Güvenliğini Tehlikeye Atmadığınız Alışverişler Yapın

Çocuklarınızın Güvenliğini Tehlikeye Atmadığınız Alışverişler Yapın

Çocuklarınızın güvenliği için gerekli önlemleri alarak kız çocuk tayt gibi esnek ve kolay hareket imkanı tanıyan kıyafetler tercih edin. Rahatlık ve işlevsellik bakımından öne çıkan tasarımları sitemizde bulunmaktadır. Çocuklarınızın desen ve renk zevkleri doğrultusunda daha sağlıklı gelişebilmeleri için kirlenme olasılığı düşük, hareket özgürlüğü sağlayan, esnek kumaşlardan üretilmiş olan kıyafetleri sitemizden uygun fiyatlar ile kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz bu kıyafetleri kolay da giyebilmektedir. Bu da henüz bezi çıkarmamış olan çocuklarda dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

İdeal Çocuk Kıyafetleri Özelliklerinde Giysiler Alın

Çocuğunuz kaç yaşında olursa olsun ve cinsiyeti ne olursa olsun, çocuk kıyafetleri ile rahat edebilmeleri için dikkat etmeleri gereken noktalar aynıdır. Öncelikle çocukların kolay giyebildiği kıyafetler alınmalıdır. Alınan kıyafetlerin esnek ve lastik bağlantısı dolayısı ile çocuklarınız kolay hareket edebilmektedir. Dayanıklı ve temizliği kolay kumaşlar tercih edilmelidir. Ayakkabı alınacak ise alınacak olan ayakkabının ayak gelişimini destekler nitelikte olması gerekmektedir. Kız çocuk kazak alımında kazakların yün olmamasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde çocukta kaşıntı yapabilmektedir.

Çocuklarınızla Özdeşleşen Renk ve Desenleri Tercih Edin

Sitemizdeki çocuk kıyafetleri oldukça farklı renk ve desenlere sahip olduğu için bunlar içerisinden çocuğunuza en uygun olduğunu düşündüğünüzü belirlemek sizin elinizdedir. Çocuk kıyafetlerimiz %10 pamuk, esnek ve rahat olma özellikleri bakımından aynı olmaktadırlar. Ancak tasarım bakımından ayrılmaktadırlar. Oldukça farklı ve özgün tasarımlar sitemizde bulunmaktadır. Bu tasarımlar içerisinden çocuğunuzun tarzını yansıttığını düşündüğünüz modeli ve çocuğunuzun sevdiği rengi satın almalısınız. Ancak o zaman fiziksel olarak kıyafetin içerisinde kendisini rahat hisseden çocuğunuz mental olarak da kıyafetin içerisinde kendisini iyi hissetmeye başlamaktadır. Erkek çocuk kazak, tişört, pantolon, kız çocuk hırka gibi giysiler alınırken hem özellikleri hem de çocuğunuzun zevki önemlidir.

Çocuk Kıyafetlerinde Hızlı ve Kolay Teslimat

Sitemizden çocuk kıyafeti alımı yaptığınızda, siparişiniz maksimum 3 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz şehre göre değişmekle beraber, 1-3 iş günü içerisinde satın aldığınız çocuk kıyafetinin aktarımı size yapılmaktadır. Özel üretim ürünlerimiz içerisinden sipariş vermiş olmanız durumunda; imalat süresi de ekleneceği için teslimat süresinde değişiklikler meydana gelebilmektedir. https://www.kueza.com/ adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerde, aldığınız çocuk kıyafetinin stoklarda kalmamış olması durumunda; 4 gün ile 30 gün arası bir süre beklenmektedir ve bu sürede yine stoklar yenilenmez ise müşterilerimize para iadesi yapılmaktadır.

Kueza’dan sipariş vermek oldukça kolaydır. Erkek çocuk hırka alacak olan bir kişi, ürünlerimiz içerisinden hırka seçtikten sonra ürünü sepete ekleyip onaylar ve ödemeyi yapar. Ödeme de alındıktan sonra kendisine siparişinin alındığına dair e-mail gönderilir. Web sitemiz üzerinden sipariş takip yapabilmesi mümkün olmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER