CE Belgesi

İç piyasa ürünleri arasında yer alan ve ticarete sürülen her türlü ürünün üzerinde Ce işareti adı verilen bir işaretin bulundurulması zorunludur.

CE Belgesi

İç piyasa ürünleri arasında yer alan ve ticarete sürülen her türlü ürünün üzerinde Ce işareti adı verilen bir işaretin bulundurulması zorunludur. TÜRCERT adı ile kurulmuş olan firma, işletmelerin Ce belgesi alabilmeleri ve bu işaret hakkındaki tereddütlerinin ortadan kalkması için işletmelere hizmet verir. CE belgesinin yanı sıra firma tarafından işletmelerin Ce sertifikası alabilmeleri için de gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılır.

Testler

Firma tarafından verilen hizmet seçeneklerinden bir tanesi de testlerdir. Ürünlerin çeşitli testlere tabi tutulmadan önce geçerlilik alabilmeleri için CR ürün testleri yapan firma birçok ürünü kapsayıcı şekilde faaliyet gösterir. CE ürün testleri, LVD testleri, EMC testleri, IP testleri, IK testleri, performans testleri, dayanıklılık testleri, reach testleri, ROHS testleri, kimyasal testler, yanmazlık testleri, uygunluk testleri, biyouyumluluk testleri vb. daha pek çok hizmeti firma üzerinden alabilmeniz mümkün olur.

Sektörel Hizmetler

Sektörelbazda CE işaretinin gerekliliğine yönelik olarak çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firma, işletmelerin bu işareti alabilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir. Makina CE belgesi, medikal CE belgesi, tıbbi cihaz CE belgesi, ambalaj CE belgesi, armatür CE belgesi, ampul CE belgesi, yapı malzemesi CE belgesi, kişisel koruyucu ekipman CE belgesi, basınçlı kaplar CE belgesi, elektronik cihaz CE belgesi vb. daha pek çok belge çeşidi firma tarafından işletmelerin hizmetine en hızlı şekilde sunulur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER