CAUDALIE’DEN AŞKINIZI SARACAK BİR KOKU: THE DES VIGNES

Sevgililer Günü’nde Caudalie sizi, aşkınızı sarmalayacak romantik bir rüyaya davet ediyor. Caudalie’nin duyuları harekete geçiren parfümü The Des Vignes; misk, yasemin ve zencefili buluşturan çekici notalarıyla, aşkın ve tutkunun günü olan Sevgililer Günü’nde zamanı durduruyor.

CAUDALIE’DEN AŞKINIZI SARACAK BİR KOKU: THE DES VIGNES

Caudalie’den Thé des Vignes, etkileyici ve baştan çıkarıcı kokusuyla gecenin tonlarından ilham alıyor. Gün batımında son ışıkların asmalar üzerinde yansıması ya da şafak vaktinde gece mavisinin beyaz ışık huzmeleriyle karşılaşması gibi büyüleyici anlar, Thé des Vignes ile beyaz misk kokusunun yasemin ve zencefil notalarıyla buluştuğu romantik bir parfüme dönüşüyor.

Parfümün üst notalarında bergamot, mandalina ve zencefil bulunurken, orta notalarda yasemin ve zencefil, alt notalarda ise misk ve yumuşak ağaç beliriyor. Mor üzümlerin bal ve taze bitki özleri ile birleşmesi gençlik ve masumiyetin dokunuşu ile dengeleniyor. Parfümün tasarımcısı Jacques Cavalier parfümü oluşturan tüm notaları bu ahenge uygun şekilde bir araya getiriyor.

                                                                                                                                  

Caudalie'nin kurucusu Mathilde Thomas’ın geceyi ve karanlığı simgeleyen bir parfüm yaratma hayalini gerçek kılan Thé des Vignes, Sevgililer Günü’nde aşkınıza akşamın en duyusal anlarını yeniden canlandıran notalarla dokunuyor.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 205 TL (100ml)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER