Canon Türkiye, Merdiven Asansöründe Handicare ve LiftArt Markasını Tercih Etti

Canon Türkiye Genel Merkezi, İstanbul Sirkeci-Eminönü'nde, kullanıcıların Canon fotoğraf makinelerini deneyip test edebilecekleri harika bir deneyim merkezi kurdu.

Canon Türkiye, Merdiven Asansöründe Handicare ve LiftArt Markasını Tercih Etti

Canon Deneyim Merkezi yaklaşık olarak 1 yılda tamamlandı, 2018 yılında faaliyete geçti. Kullanıcılar ve fotoğraf meraklıları Canon'un tüm modellerini burada deneyebiliyorlar, bilgisayarda görüntüleyebiliyorlar ve fotogranlar üzerinde düzenleme yapabiliyorlar. Binanın 3. katında ufak ama şirin bir cafe var ve üstelik ücretsiz. Bu cafede fotoğraf meraklıları dinlenirken bilgi birikimlerini de paylaşabiliyorlar. Bu cafe düşüncesi bizce harika olmuş. Ayrıca Canon, fotograf çekme teknikleri hakkında kurs da veriyor.,

Giriş katında Canon’un bütün makinelerin teşhir ürünleri bulunuyor, tıpkı bir sergi gibi. Hatta giriş katında kullanıma devamlı hazır halde merdiven asansörü de bulunuyor.

Birinci katta bulunan servis merkezine ulaşmak için ise merdiven kullanılması gerekiyor. Birinci katta ise klasik insan asansörü bulunmakta ve diğer katlara ulaşmak için bu asansör kullanılıyor. Ancak yaşlı veya engellilerin bu asansöre ulaşmak için bir kat merdiven kullanmaları gerekiyor.

İşte Canon bu sebepten dolayı, birinci kattaki asansöre ulaşmak isteyen yaşlı veya merdiven kullanmakta zorlanan kişiler için bir çözüm arayışına gitti ve konusunda uzman olan LiftArt'a ulaştı. Canon'un marketteki en iyi marka olması gibi LiftArt'ta dünya markası olan Handicare markasını tanıttı. 3 aylık bir araştırmanın sonucunda Japonya Canon Genel Merkezin de tavsiye ettiği Handicare markasını tercih ettiler ve merdiven asansörü için LiftArt’a sipariş verdiler.

LiftArt hem merdiven asansörleri hem koltuk asansörleri ve hem de engelli asansörü konularında uzman olan bir firma olmakla birlikte ana firma olmalarından dolayı tüm fiyatlarında uygun ödeme şartları ve indirimli fiyatlar uygulamaktadırlar.

Montaj sonrasında, Canon Türkiye “Merdiven Asansöründe ki tercihlerinden memnun kaldıklarını söylediler. Bizlerde tercihlerinden ve duyarlı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

LiftArt Asansör, Nisan 2019

+90 549 608 00 70  &  +90 212 608 00 70

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Topçu
Hüseyin Topçu - 13 ay Önce

Bu çok güzel bir haber. Çok sevindim. Engelli çocuğum var ve fotoğraf ile çok ilgileniyor çekmeyi seviyor. Tebrikler Canon

Hüseyin Topçu
Hüseyin Topçu - 13 ay Önce

Bu çok güzel bir haber. Çok sevindim. Engelli çocuğum var ve fotoğraf ile çok ilgileniyor çekmeyi seviyor. Tebrikler Canon

SIRADAKİ HABER