Can ILDIRI Kimdir ?

Can ILDIRI Kimdir ?

Can ILDIRI Kimdir ?

Can ILDIRI 1986 Yılında İstanbul Maltepe’de doğmuştur. Okul Yıllarını Mehmet Salih Bal Ticaret Lisesinde Geçirdikten Sonra İş Hayatına Atılmıştır Girişimci Olarak 2009 Yılında Mert İnşaat Gayrimenkul Şirketini Kuran CAN ILDIRI ilerleyen yıllarda gıdadan otomotive çeşitli sektörlerde yer alarak İstanbul’un Ekonomisine ve İşsizlik Sayısının Azaltmasına Destek Olmuştur. Lise yıllarından belli siyasete ilgili olan Can ILDIRI 2003-2008 Yılları arasında Maltepe Ülkü Ocaklarının çeşitli birimlerinde görevler almıştır.
2014 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe ilçe kurucu üyesi olarak göreve getirilen ILDIRI 2016 Yılında Maltepe 1.Bölge başkanlığı görevini atandı.
2019 Yılında tekrar kurucu üye olarak atandı.
2020 Yılında yapılan ilçe kongresinde yönetimde yer alan ILDIRI ilçe Bşk. Yrd. Görevini üstlendi, 27 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen İstiklal için birlik, İstikbal içi birlik temalı Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul il başkanlığı kongresinde ÜST KURUL (Genel Merkez) delegesi seçildi. Maltepe ve İstanbul haricinde Türkiye üst kurul delegesi olmasından dolayı mensubu olduğu siyasi partinin ülkenin bütünü noktasında siyaset ile ilgilidir. Uluslararası ödül törenlerinde yılın iş insanı ve en başarılı gayrimenkul firması sahibi ödüllerini almıştır.
Halen ilçe başkan yardımcılığı görevini sürdürmekte.

https://instagram.com/canildiri25?utm_medium=copy_link

https://twitter.com/can_ildiri?s=21

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2022, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER