Çalışma tezgahları ne işe yarar? Çalışma tezgahı modelleri

Çalışma tezgahları ne işe yarar? Çalışma tezgahı modelleri

Çalışma tezgahları ne işe yarar? Çalışma tezgahı modelleri

Çalışma tezgahları, her türlü çalışma ortamlarında; montaj, bakım, teknik servis, üretim ve arge için kullanıma uygun şekilde tasarlanarak üretilir.

Çalışma tezgahlarımızın 1700 mm altı boş masalar, 1700 mm 3lü bankolar, 1500 mm masalar, 2000 mm masalar, 1700 mm alt raflı masalar, altıgen ve sekizgen masalar, ustabaşı ve şef masaları, garaj ekipmanları ve montaj masaları gibi çeşitleri vardır.

1700 mm altı boş masalar

Her türlü çalışma ortamlarında; montaj, bakım, teknik servis, üretim ve arge için kullanıma uygun olan 1700 mm altı boş masalar, kullanım amaçlarına göre fonksiyonel özellikler ilave edilerek daha verimli ve pratik hale getirilebilir.

Altı boş masalar, demonte edilebilir özelliği sayesinde sevkiyatta ve kurulumda kolaylık sağlarken isteğe göre takım asma panosu, florasan ve elektrik panosu ilave edilebilir. Ayrıca, 2 mm siyah pvc, galvaniz sac veya paslanmaz sac kaplama seçenekleri de mevcuttur.

1700 mm 3lü bankolar

Çalışma ortamlarında üzerine eşya koymaya yarayarak iş takibini kolaylaştıran 3'lü bankolar, ortamın daha derli toplu, daha nezih görünmesini sağlar.

3’lü bankoların dolaplı ve çekmeceli olmak üzere birçok modeli vardır. Öte yandan bankoların hem dolaplı hem çekmeceli seçenekleri de mevcuttur.

1500 mm masalar

1500 mm masalar, farklı sayıda çekmeceler ve kapılı dolaplara sahiptir. Kullanım amaçlarına göre fonksiyonel özellikler eklenerek en verimli ve pratik çalışma ortamı sunar.

Masalar demonte edilebilir özelliği sayesinde sevkiyatta ve kurulumda oldukça avantajlıdır.

2000 mm masalar

2000 mm masalar, çeşitli sayıda çekmeceli askı panolu uzun tip çalışma tezgahlarıdır.

1700 mm alt raflı masalar

1700 mm alt raflı masalar, kitaplarınız ve ihtiyacınız olan tüm eşyaların elinizin altında olmasını sağlar. Ders çalışmak, oyun oynamak, iş yapmak isteyen her kişinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Altıgen ve sekizgen masalar

Farklı sayıda çekmeceye ve dolaba sahip olan altıgen ve sekizgen masalar, aynı anda 3 kişi çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük parçaların üzerinde ortak yapılan çalışmalar için uygundur. Ayrıca çekmecesiz olarak da kullanılabilir.

Ustabaşı ve şef masaları

Ustabaşı ve şef masaları, her türlü çalışma ortamlarında, formen veya şef masası olarak kullanılır. Ustabaşı ve şef masaları,  3 tarafı perfore sac ile kapalı olması sayesinde rahat oturum sağlar. Çekmeceli veya çekmecesiz kullanım seçenekleri mevcuttur.

Garaj ekipmanları

Garaj ekipmanları; garaj ve hobi atölyeleri, ar-ge, üretim ve montaj hatlarında yardımcı malzemelerin muhafaza ve montaj edilmesi için tasarlanmıştır.

Farklı sayıda çekmecelere sahip olan ve 2 malzeme dolaplı çalışma tezgahları sayesinde; üretim alanlarında yedek parça ve el aletlerinin de muhafazası sağlanmaktadır. İsteğe göre, çekmece sayısı arttırılabilirken masa üzerine isteğe bağlı olarak pvc, galvaniz sac veya paslanmaz sac kaplama yapılabilir.

Montaj masaları

Montaj masaları; uçak bakım ve üretim tesisleri, radar kontrol birimleri, matbaalar, bilgi işlem merkezleri, ilaç sanayi, elektrik elektronik imalat montaj ve test birimlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Montaj masaları kullanım amaçlarına göre, fonksiyonel özellikler eklenerek verimli ve pratik çalışma ortamının hazırlanmasına yardımcı olur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk