Büstiyer

Büstiyer

Büstiyer

Büstiyer

Kadınların, ceket gibi kıyafetlerin içinde tercih ettiği, kullanımı kolay, askılı veya askısız iç giyim modeli olan büstiyer, bu sebeple spor yapanlar tarafından da çok kullanılır. Sadece iç çamaşırı olarak kullanılmayan ürün, şık ve zarif giyinmek isteyenler tarafından da tercih sebebidir. Büstiyer seçimlerinde, vücut tipinizin uygun olması da önemlidir. Fiziğinize uygun tarzda kombin yapmak da bu seçimi doğru taşımanıza yardımcı olur.

Vücut Şeklini Yansıtan Büstiyer Modelleri

Göğüs kısmı fazla sıkı olan kıyafetler, sizi daha kilolu bir görünüme sokar. Bu sebeple, balık etli kadınlar tarafından asla kullanılmamalıdır. Bu kıyafeti taşımak için, fiziğin orantılı olması ilk şarttır. Ayrıca büstiyer tercih eden kadınların karın kaslarının olması da önemlidir. 1920'li yıllarda ince belli kadınlar tarafından korse amacıyla kullanılan büstiyer, bu sezonda yeniden moda olmuştur. 2000'li yıllardan sonra kabarık etek modelleri ile gelinliklerle kullanmaya başlayan büstiyeri doğru kombinlemek önemlidir. Genellikle blazer ceketle yapılan kombinler oldukça başarılıdır.

Büstiyer Modelleri ve Kombinler

Büstiyerler, iç kısımlarındaki balenli kumaşı sayesinde göğüs kısmını kaldırarak, büyük ve seksi görünüme kavuşmanıza imkân sağlar. Spor yaparken de göğüsleri toparladığı ve teri emdiği için tercih edilen büstiyerlerin her markası mevcuttur. Her renk ve modelde üretilen büstiyerler, sportif kadınların da vazgeçemediği bir parçadır. Taşlarla süslenmiş olan büstiyer, geniş bir etek üzerine giyildiğinde sizi çok daha şık gösterecektir. Siz de https://www.cappmoda.com/bustiyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER