Burak Yılmaz Liderlik İddiasında Bulundu

Burak Yılmaz Liderlik İddiasında Bulundu

Burak Yılmaz Liderlik İddiasında Bulundu

Süper Lig’in milli forvetlerinden Burak Yılmaz, yaptığı işlerle adından söz ettiriyor. Takımında attığı goller ile taraftarının kahramanı olan Yılmaz, liderlik için hedeflerini bir kez daha yineledi. Performanslarını artırarak, kazanmak istediklerini belirttir. Yapış olduğu açıklamada liderlik vurgusu oldukça öne çıktı. Burak Yılmaz, “Her maça ayrı final olarak bakıyoruz. Kayıpsız geçip diğer maçlara bakacağız. İnşallah düşündüğümüz gibi Süper Lig’in ilk yarısını lider kapatır ve sezon sonuna kadar aynı şekilde devam ederiz” sözlerini kullandı. Taraftarın desteğini çeken açıklamaları ile bir kez daha gündeme oturmuş oldu. Restbet deneyimleri üyeleri mutlu ediyor.

Burak Galibiyetin Mimarlarından Olmaya Devam Ediyor

Üst üste alınan Beşiktaş galibiyetlerinde büyük bir paya sahip olan oyuncu, bu başarısını sürdürmek istiyor. Son olarak Kayserispor ile oynanan karşılaşmada toplam 2 gol atmayı başardı. Bunu 1 asistle de süslemiş oldu. Süper Lig’in ilk yarısını lider kapatmak için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Hafta sonu oynanacak olan Kasımpaşa maçı için mutlak hedef yine galibiyet olarak belirlendi. Takım olarak inancın artması ve taraftarın buna yoğun destek vermesi kaliteyi artırıyor. Yaşanan yoğun çekişmeyi kesintisiz biçimde takip edebilirsiniz. Tüm yaşananlar özel bir hal alıyor. İzlemekten keyif alacağınız anlara uzak kalmayın. İyi bir takım olmayı başaran ekip için kritik maçlardan biri haline geldi.

Liderlik Hedefi İçin Her restbet Maç Galibiyet Aranıyor

Kötü başlangıcın ardından kazanmaya başlayan ve bunu seri haline getiren Beşiktaş, lider olmak istiyor. Devrenin tamamlanmasına 4 hafta kalırken, bu anlarda takımın neler yapacağı merak ediliyor. Özellikle de kalan maçların kazanılması konusunda büyük bir istek hakim. Oyuncuların ise buna nasıl cevap vereceği sahada görülecek. Performansları ile ellerinden geleni yapacak olan isimlerin oyun anlayışı teknik heyet tarafından belirleniyor. Galibiyet için çıkacakları sahada baskılı bir futbolu tercih edecekler. Dev derbi öncesi kayıp istenmiyor. Lider olabilmek içinde galibiyetle ayrılmanın kritik öneme sahip olduğunu belirtelim. Sahada iyi bir keyif yaşanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER