Bülent Mert kaç yaşında? Acaba Nereli !

Bülent Mert kaç yaşında? Acaba Nereli !


Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerini anılan Bülent Mert ile fenomen listemize devam ediyoruz. 43 yaşında olan fenomen Ankara’da dünyaya geldi. Attığı tokatlar ile fenomenler dünyasına giriş yapmış oldu. Milyonlarca takipçinin gönlüne taht kuran Vine fenomeni Bülent 1978 Ankara doğumludur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tekstil işi ile uğraşan fenomenin hala devam eden bir de mağazası bulunuyor. İlk Vine çekimine kendi mağazasında gerçekleştiren başarılı sosyal medya fenomeni bunun tamamen bir anlık meraktan olduğunu dile getirmiştir. Arkadaşlarının baktıkları videoları seyredip güldüklerini ve önceleri sadece video seyretmek için bu programı indirdiğiniz dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni daha sonrasında Görkem Çağlar ile Vine platformunda içerik üretmeye başlamışlardır.

Mağazada çektiğimiz tokatlı vinelar takipçilerimizden bir hayli beğeni toplamış hatta adımıza Tokatçı ya çıkmış da takipçilerimiz tarafından aynı konseptten 3-4 videoda çektik ve kendimizi geliştirdik ifadelerini dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni videoları ile bir günde 900 takipçiye erişebildiklerini dile getirmiştir.  Hatta kendisini çektiği bir videoyu diğer fenomenler de kendi sayfalarında paylaşmıştır.

Hayatının renkli ve hareketli olduğunu söyleyen fenomen tanıdıktan sonraki insanların ilgi ve alakasından hayli memnun olduğunu dile getirdi. 2017 yılında Vallahi Hortladı ve Çam Yarması isimli sinema filmleri ile de oyunculuk dünyasının adımı yapmıştır. 43 yaşında olan fenomen bir oğlak burcu erkeğidir. Ankara’nın en eski alışveriş merkezi olan Korum AVM’de bir mağaza işlettiği biliniyor.
Bülent Mert kaç yaşında?
Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İnstagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Mert’in takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1978 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 43 yaşında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER