Blokchain uzmanı ve Kripto varlık geliştiricisi Mehmet YANARDAĞ

Blokchain uzmanı ve Kripto varlık geliştiricisi Mehmet YANARDAĞ

Blokchain uzmanı ve Kripto varlık geliştiricisi Mehmet YANARDAĞ, 2020 de kurmuş olduğu Live Group, Muğla merkezli olup İstanbul, İzmir ve Hatay gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. Dijital pazarlama ajansı ile sektöründe büyük kuruluş çalışmaları ve partnerlikleriyle büyük projelere imza atmış ve Dijital temelli kripto varlık piyasalarına Marketing Manager olarak Blockchain teknolojilerine giriş yapmıştır.

Lıve Group kuruluşundan bu yana, Dijital pazarlama ve reklam ağında hizmet vermektedir. Şirket bünyesinde Reklam, P&R, Grafik içerik desteği, Sosyal medya uzman desteği, Web site tasarım & Yazılım, Müşteri Network ağı, Tercüman desteği, Proje geliştirme, Sektörel Ar-Ge desteği, Influencer Marketing, Sosyal medya yönetimi gibi dijital alanda hizmet vermektedir.

Öncesinde kripto varlık sektöründe Dijital marketing hizmeti vermekte olan Live Group ile birlikte kişisel olarakta önde gelen kripto varlık piyasasına devoloper ve proje geliştirici olarak birçok önemli projeye imzasını atmış olan Mehmet YANARDAĞ ilerleyen süreçte Yerel ve Global alanlarda kripto sektöründe kendi kuruluşu olan Live group şirketinin yanında birden fazla şirkete eş zamanlı olarak Devoloper ve CEO olarak hizmet vermiş başarılı sonuçlar elde etmiştir. Hali hazırda devam eden birçok projede yer almakta ve blokchain teknolojisine giriş yapmaya hazırlanan kurumsal firmalara danışmanlık vermektedir.

Mehmet YANARDAĞ kripto varlık piyasalarında temel aldığı ‘’kripto varlıklar psikoloji yönetimiyle başarı endekslidir’’ anlayışı ile önemli proje ve işlere imza atmaya devam etmektedir. Alanında birçok kurumsal kuruluşlardan eğitim alarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Aldığı eğitimler arasında; Blockchain ve akıllı kontratlar, NFT teknolojisi, METAVERSE teknolojisi, Dijital pazarlama Yöneticilik ve idari uzmanlığı alanlar vardır.

//livegrouptr.com/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Azize Hilal Şen
Azize Hilal Şen - 1 yıl Önce

Sık karşılaştığımız isimler arasında yer alacak..
başarılar????????

Murat y
Murat y - 1 yıl Önce

Adını daha fazla duyacağımız bir girişimci

Kadir karabulut
Kadir karabulut @Murat y - 1 yıl Önce

Başarılarının devamı muhakkak olacaktır. İşini düzgün yapan az insandan birisi...

Metin yanardağ
Metin yanardağ - 1 yıl Önce

Başarıların başarıcağın işlerin aynasıdır uzun soluklu başarılar diliyorum

Sedat AYIK
Sedat AYIK - 1 yıl Önce

Yolun açık olsun.

Ahmet celep
Ahmet celep - 1 yıl Önce

Başarılar dilerim...

Burak Yanardağ
Burak Yanardağ - 1 yıl Önce

Başarılar Abim

Özgür can Kale
Özgür can Kale - 1 yıl Önce

Sektör'de bu ismi sıkça duyar oldum burda görmekte şaşırtıcı değil böyle yöneticilere ihtiyaç büyük başarılar.

Hasan Kayar
Hasan Kayar - 1 yıl Önce

Tebrikler birlikte birkaç iş yapmıştık gerçekten vizyon ve disiplini ile hayran kaldığım isimler arasında başarılarınızın devamını dilerim.


SIRADAKİ HABER