BİLFEST 2018 Etkinliği 27-28 Şubat Tarihinde Gerçekleşiyor

BİLFEST 2018 Etkinliği 27-28 Şubat Tarihinde Gerçekleşiyor

İstanbul Bilişim Festivali 2018 etkinliği 27 - 28 Şubat tarihlerinde İstanbul Üniversitesi'nde gerçekleşecek. Ali Rıza Berkem konferans salonunda düzenlenecek olan etkinlik Salı ve Çarşamba günü olmak üzere iki gün sürecek. Etkinliklerin günlük başlama saati 10:30 olarak belirlenirken kapanışlar saat 17:00 de olacak.

BİLFEST 2018 etkinliğinin ilk gününde Oracle'nin düzenlediği oturum eğitim şeklinde geçecek. Bu eğitimde veritabanı düzeyinde teknolojiler, sistemsel sorunlar ve teknik bilgiler ele alınacak.

Etkinliğin ikinci gününde ise birçok firma kendi sunumları ve Timebet kendi konuları ile etkinliğe renk karacak. Bunların arasında bankacılık sektöründeki yeni teknolojilerden online alışveriş teknolojileri ve makine öğrenme sistemleri olacak.

Yapılan sunumların ardından online olarak oynanan oyunlara sanal para teknolojisini sunan Gpay ile ilgili başarı sırlarını içeren ek bir sunum daha gerçekleştirilecek.

Yine Bora Kaşmer tarafından yapılacak konuşmada ise Microsoft üzerinde yapılan çalışmaların teknik kısımları ile ilgili bilgilere yer verilecek.

BİLFEST 2018 etkinliğine katılım biletlidir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER