Bilen Danışmanlık Hizmeti

Bilen Danışmanlık Hizmeti

Bilen Danışmanlık Hizmeti

Günümüz şartlarında ebeveynlerin uzun saatler çalışmasından dolayı ev işleri, çocuk bakıcılığı ve yaşlı bakımı gibi imkanları olmamaktadır. Bu nedenle ebeveynler kurumsal yerlerden bakıcılık talebi ister. Bilen Danışmanlık hizmeti de bu doğrultuda en iyi seçenek olarak karşılarına çıkmaktır. 21 yıllık hizmet sayesinde edinilen tecrübeler ile ebeveynlere hizmet vermektedir. Ayrıca bu danışmanlık hizmeti Ebru Bilen tarafından kurulup yönetilmektedir. Bir çocuk annesi olan Ebru Bilen hassasiyet ile müşterilerine deneyimli ekibini yönlendirmektedir.

Çalışmaktan fırsatı olmayan ebeveynlerin bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı için yardım aldıkları ilk danışmanlık hizmeti olmuştur. Şimdiye kadar İstanbul’un birçok yerinde yaşayan kişilere bakıcı hizmeti sağlayan kurum binlerce aileye yardım etmiştir. Aynı zamanda deneyimli personellerini de özel testler ile işe almaktadırlar. Bu sayede müşteriler üst düzey kalitede hizmet alır.

Bilen Danışmanlık Bakıcı Hizmeti

Bilen Danışmanlık İstanbul’da kurulmuş ve 2008 yılında kurumsallaşan şirket olmuştur. Şirketin verdiği hizmetler içerisinde; Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ve hasta bakıcı hizmeti yer almaktadır. Şirket T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı olarak çalışma yapmaktadır. Bu nedenle birçok ebeveyn ve hasta bakımı ihtiyacı olan kişilerin hizmet aldığı şirket olmuştur.

Bilen Danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler öncelikle ücretsiz olarak almak istedikleri hizmeti yetkililer ile danışmalıdır. Daha sonrasında ise yetkililer hizmet için istenen tutarı ve uygun kişileri müşterilere göndererek yardımcı olmaktadır. Bu sayede kısa sürede istedikleri kişilerle çalışma sağlayabilirler. Ayrıca müşteriler gelen bakıcılardan memnun kalmazsa şirket ile görüşerek değişim yapabilirler.

Bilen Danışmanlık Profesyonel Ekibi

Bilen Danışmanlık şirketi içerisinde bulunan ekip farklı kollara ayrılmış bir şekilde müşterilere hizmet etmektedir. Ekip içerisinde bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, ev aşçısı, hasta bakıcı, temizlik işlerine yardımcı ve mavi yakalı elemanlar yer almaktadır.

Her bir ekip çalışanı alanında profesyonel olma zorunluluğu taşır. Ayrıca kişiler işe alınmadan önce belirli mülakatlardan geçer. Dil seviyesi, çocuk ve bebek bakıcılığı için uygunluk, hasta bakıcılığında yeterli bilgiye sahiplik gibi birçok konular yetkili kişiler tarafınca incelenir. Uygun görünen adaylar onaylanarak kısa süreli eğitimlerden geçer. Bu sayede Bilen Danışmanlık Şirketi müşterilerine en iyi kalitede hizmet veren şirket olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER