Beylikdüzü Psikolog

Beylikdüzü Psikolog

Beylikdüzü Psikolog

Danışanlarımızın memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak gördüğümüz kurumumuz resmi olarak uzman klinik psikolog Tarık Türkmen tarafından kurulmuştur. Kurum olarak en büyük ilkemiz; ahlaki değerlerimizden ve mesleki önceliklerimizden ödün vermeden danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Eğer sizin sorunlarınızı dinleyecek ve uzman görüşüyle size yardımcı olacak bir psikolog arayışındaysanız Mevam Psikoloji olarak, Beylikdüzü psikolog arayışınıza en iyi şekilde cevap veririz.

Beylikdüzü Terapi

Beylikdüzü terapi hizmetlerimiz arasında; bireysel terapi, aile ve çift terapisi ve çocuk ve ergen terapisi bulunmaktadır. Beylikdüzü psikolog ihtiyacı duyan bütün danışanlarımız hem bireysel hem de aile içi sorunlarını Beylikdüzü terapi uzmanımızın yardımı ile kolayca çözüme ulaştırabilmektedir. Mevam Psikoloji olarak, danışanlarımıza yardım etmeyi öncelikli görevimiz olarak kabul etmekteyiz.

Beylikdüzü Psikolog

Beylikdüzü psikolog hizmetimiz ile hem aile içinde hem çocukları ile hem de bireysel olarak psikolojik sorunlar yaşayan kişilerin problemlerine kısa bir süre içerisinde çözüm bulunmaktadır. Beylikdüzü psikolog hizmetimizden yararlanmak isteyen herkes kolaylıkla bizimle iletişime geçebilir. Mevam Psikoloji, sorunlarınızın üstesinden gelmekte size yardımcı olacaktır.

  • Bireysel Terapi

Bireysel terapi; psikolojik sorunları bulunan danışan ve danışmanımız arasında gelişen, objektif ve bilimsel metodlar doğrultusunda gerçekleşen bir etkileşim süreci olarak adlandırılabilir. Tamamen profesyonel bir etkileşim içeren bu süreçte bireylerin psikolojik, sosyolojik ya da diğer bireyler ile yaşadığı sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Bireysel terapi ile birçok psikolojik sorunun çözüme konuşması mümkündür.

  • Aile ve Çift Terapisi

Aile ve çift terapisi; aile içerisinde yaşayan bireylerin bir araya gelerek uzman psikoloğumuz eşliğinde gerçekleştirilen psikoterapi çeşididir. Aile ve çift terapisi uygulamasında akrabalar ve çiftler arasında yaşanan psikolojik ya da sosyolojik sorunların çözülmesi, bireylerin birbiri ile daha etkili bir şekilde iletişim kurabilmesi ve birbirini anlayabilmesi hedeflenmektedir.

  • Çocuk Ergen Terapisi

Çocuk ve ergen terapisi; kurumumuzda genel olarak yakın çevresi ile uyum sorunu yaşayan, duygusal ve gelişim sorunu yaşayan çocuklar ve ergenler için sağlanan son derece verimli ve yararlı bir destek uygulamasıdır. Çocuk ve ergen terapisin kapsamında lk görüşme çocuk ve ergenlerin ebeveynleri ile yapılırken diğer görüşmeler genellikle bireylerin kendisi ile gerçekleştirilmektedir. Ergen ve çocukların kendi duygularını ve düşüncelerini ifade etmesi, kendini ve yaşadığı sorunları anlatması terapi seanslarının daha verimli geçmesine ve sorunların daha kolay bir şekilde çözülmesine yardımcı olmaktadır. Beylikdüzü psikolog hizmetimizden psikolojik sorunları bulunan tüm çocuklar, ergenler ve aileleri kolay bir şekilde yararlanma imkanına sahiptir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER