Beylikdüzü Pilates Salonu

Beylikdüzü Pilates Salonu

Beylikdüzü Pilates Salonu

Spor insanların sağlıklı yaşamaları için en önemli gereksinimler arasında yer alıyor. Birçok insan spor yapmak için geç kaldığını düşünüyor ancak Beylikdüzü spor salonu kimsenin spora başlamak için geç kalmadığını düşünüyor. Bu amaçla da hazırlamış olduğu farklı egzersiz ve spor alanlarıyla insanlara hizmet veriyor.

Başarılı Spor Eğitmenlerden Ders Alma Fırsatı

Hedeflerin gerçek olması için hizmet veren spor salonu bünyesinde çalışmakta olan başarılı spor eğitmenlerinden ders alma fırsatı veriyor. Bu dersleri salona üye olan kişiler alabilirken aynı zamanda bu üyeler salonun avantajlı derslerinden ve diğer fırsatlarından yararlanabiliyorlar. Spor salonunda başarılı eğitmenler tarafından verilen derslerin programı bulunuyor. Üyelere özel ders programında yer alan ve deneyimli spor hocalarından verilen eğitimlerin isimleri şunlardır; pilates, crunch, power fit, spinning, cardio boxing, hat, fat burn ve circuit trainning dersleridir. Ders programındaki derslerin başlama saati ise 19.00’dır.

Spor Salonunda Yer Alan Egzersiz Alanları

Spor salonunda spor yapmak, bisiklet binmek veya vücut geliştirmek isteyenlerin ilk olarak baktığı detay salonların sahip olduğu egzersiz alanlarıdır. Egzersiz alanlarının tam donanımlı ve çalışmaya uygun olması kişilerin o salonu tercih etmesini artırıyor. Beylikdüzü gym salonu sahip olduğu tam donanımlı geniş egzersiz alanlarıyla spor yapmak isteyenlerin bireysel ya da grup olarak rahat bir şekilde spor yapmalarına imkan veriyor. Salonda bulunan egzersiz alanları spinning, pilates, main studio, circuit, cardio, fitness ve advanced egzersiz alanları oluyor. Bu alanlar yapılacak egzersize göre kullanılabiliyor.

Salona Üyelik İçin Yapılması Gerekenler

Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren spor salonunda üyelik imkanı bulunuyor. Salona üye olan kişiler istedikleri gibi spor veya egzersiz çalışmaları yapabiliyorlar. Ayrıca salon yönetimi üyelere özel indirim veya kampanyalar düzenliyor. Salon üyeliği için kişiler form doldurabiliyorlar ya da salona giderek birebir üyeliklerini yaptırabiliyorlar. Üyeliğin tamamlanması sonrasında da Beylikdüzü pilates salonu ya da cardio salonlarında egzersiz yapabiliyorlar. Salona girmek için üye olanların okutmaları gerekiyor. Aksi takdirde salona giriş yapmaları mümkün olmuyor. Üyelikleri ise kişilerin tercihine göre yıllık veya aylık olarak yapabiliyorlar.

Forma Kavuşmak İsteyenlere Özel Fitness Eğitimi

Beylikdüzü spor salonunda forma kavuşmak isteyenlere özel fitness eğitimi veriliyor. Bu eğitimler salonda yer alan fitness salonlarında veriliyor. Bu eğitimi alan kişiler vücutlarının forma girmesini sağlayabiliyorlar. Ayrıca da fazla kilolarından kurtulabiliyorlar. Fitness eğitimleri de salonun uzman olan eğitmenleri tarafından veriliyor. Fitness yapmak isteyenler üyelik sırasında bu isteklerini ilettiklerinde fitness derslerine girebiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER