Beşiktaş, kulüpten ayrılan Victor Ruiz için tazminat talep etti

Beşiktaş, kulüpten ayrılan Victor Ruiz için tazminat talep etti

Beşiktaş, kulüpten ayrılan Victor Ruiz için tazminat talep etti

Geçtiğimiz günlerde Real Betis'e imza atan Victor Ruiz için sıcak bir gelişme yaşandı. Beşiktaş, takımdan olaylı bir biçimde ayrılan eski oyuncusu için yeni kulübünden 2 000 000 euro tazminat talep etti.

supertotobet giriş  Beşiktaş'tan ayrılan ve Real Betis'le kontrat imzalayan Victor Ruiz ile alakalı gelişmeler bitmiyor. Siyah beyazlıların Endülüs ekibinden 2 000 000 euro değerinde bir tazminat talep ettiği belirtildi.LİSANSI DEVREDİLMEDİBeşiktaş, sözleşmesinde tek taraflı opsiyon kullanan Victor Ruiz için transfer görüşmesi yapmayı reddettiği bilgisi öğrenildi. Bu sebeple yönetim, Ruiz'in lisansını devretmedi. betpas Beşiktaş'a göre Betis ya 2 000 000 euro tazminat ödemeli veya bu durum FIFA'da mahkemede çözülecek. supertotobet

"AVUKATLARIM İLGİLENİYOR"

betpas giriş Victor Ruiz bu durumla ilgili yapmış olduğu açıklamada "Bu sorunun çözülmesine az kaldı. Her türlü konuyu avukatlarıma devir ettim ve bana endişelenmek için bir şey kalmadı. Tam anlamıyla ne zaman çözülür bilmiyorum ama ne kadar erken olursa o kadar iyi" dedi.

İDDİA YALANLANMIŞTI

31 yaşındaki defans oyuncusu Beşiktaş'ta geride bıraktığımız sezon forma giydikten sonra maaşının büyük kısmını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı sonlandırmıştı. Beşiktaş ise, bu iddianın yalan olduğunu öne sürmüştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk