Belgelendirmede Güvenin Adresi

Belgelendirmede Güvenin Adresi
 

Türkiye'nin en güvenilir teknik kontrol ve belgelendirme şirketi olarak hizmet veren firma olarak, direktif ve standartlar esaslarında gözetim, denetim, belgelendirme ile eğitim ve muayene hizmetlerimize tarafsız olarak devam etmekteyiz. Firmamızın faaliyetleri kapsamına giren tüm konular Turcert.com sitemizden detaylı olarak öğrenilebilir.

Belgelendirme Hizmetlerimiz

Firmamız belgelendirme hizmetleri kapsamında sistem belgelendirme (ISO 9001, 14001, 22000 ve 52001 vb.), ürün belgelendirme (ekolojik ürün ve gıda sistemi gibi), tarımsal ürün belgelendirme (iyi tarım uygulamaları ve organik tarım gibi) ve turizm belgelendirme (otel kalite yönetim sistemi ve 7 yıldız gibi) başlıkları altında onlarca konuda belgelendirme hizmeti yapmaktadır.

Son yıllarda birçok İslam ülkesinin şart olarak koştuğu ve gıdaların İslami kurallara uygun olduğunu gösteren helal belgesi de yapılan kontrol ve tahliller sonucunda firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız Avrupa birliği ülkelerinin kara yollarında seyahat eden araç ve ekipmanlarda zorunlu olan şartların sağlandığını gösteren e-mark belgesini de vermeye yetkilidir. Ayrıca uluslararası standartlar organizasyonunun şartları gereği zorunlu olan ıso 13485 tıbbi cihazlar kalite yönetimi belgesi de firmamızın yetkisi dahilinde verilmektedir. Bu belge ile yurt dışına tıbbi cihaz ihracı yapılabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Firmamız belgelendirme hizmetlerinin yanı sıra forklift, vinç, platform, vinç, asansör ve elektrik trafoları gibi birçok araç ve ekipmanların muayenesini de yaparak raporlandırmaktadır. Firma olarak toz ölçümü, IPtesti ve ortam gaz ölçümü gibi iş güvenliği açısından önemli olan konuların testlerini de tarafsız olarak yapıyoruz. Eğitim hizmetlerimiz arasında ise kalite, çevre ve bilgi güvenliği gibi yönetim sistemleri konusunda da eğitimler vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER