Belgelendirme Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz

Belgelendirme Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz
Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. yerli sermaye kullanılarak kurulmuş bir şirket olup, denetim, gözetim, belgelendirme ve eğitim gibi faaliyetleri belli standartlara uyarak gerçekleştirmektedir. Firmamız, gereken yetkileri yurt içi ve yurt dışında bulunan akreditasyon merkezlerinden almıştır. Belgelendirme sistemi, ürün belgelendirme, sistem belgelendirme, turizm belgelendirme ve tarımsal ürün belgelendirme olarak kategorilere ayrılabilir. Pek çok farklı konuda belgelendirme çalışmaları yapmaktadır.

Ürün Belgelendirme Çalışmalarımızdan En Çok Tercih Edilenleri

Ürün belgelendirme sistemi içerisinde önemli bir yere sahip olan ce belgesi, Avrupa’ya ithalat ya da ihracat yapmak için mutlaka gerekli olan bir belgedir. Avrupa Birliği üyesi olsun olmasın Avrupa ile ticaret yapmak için Avrupa birliği standartlarına göre ürün hazırlandığının göstergesi olan ce işareti ürünlere konulması gereken bir zorunluluktur. Bu işarete göre söz konusu ürünün sağlık, güvenlik, tüketici ve çevrenin korunması durumlarına uyduğunun bir göstergesidir. Bir diğer belgelendirme türü olan helal belgesi İslami koşullara uygun olarak işlemlerin gerçekleştiğinin bir göstergesi şeklinde ifade edilebilir. İslami açıdan uygunluğu test edilen bu ürünler daha güvenilir olarak görüldüğü için rakipleri tarafından da bir adım öne geçmiş olurlar.

Sistem Belgelendirme Çalışmalarımızın En Önemlisi

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olarak bilinen İSO 27001 belgesi teknolojinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde bilginin güvenliğini test eden tek uluslararası denetlenebilen standarttır. Bu sistem, bilginin korunmasında oluşabilecek riskler konusunda önlem almaya yöneliktir. Daha pek çok belgelendirme çalışmalarımız mevcuttur ve resmi internet sitemiz olan turcert.com adresimizde detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 06:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk