Bege Kimdir?

Bege Kimdir?

Bege Kimdir?

Berkcan Güven ya da takma ismiyle Bege; 30 Mayıs 1996’da İstanbul’da doğmuştur. Ünlü bir Youtuberdır. Işık Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okumaktadır. İnternet ünlüsü olan Berkcan Güven, kariyerine Youtube’da bir grup arkadaşıyla müzik ve eğlence videoları çekerek başlamıştır. Kısa ve komik videolar çeken Berkcan Güven doğallığı ve komikliği ile dikkat çekmiştir. Asosyal bir çocuk olduğunu söyleyen Güven anneannesi ile evde videolar çekerek bu durumu yendiğini söylemiştir. Bu güzel sesi dinlemek için Dinlemek için 2020-2021 En Yeni Mp3leri İndir uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Youtube kanalından yayınladığı anneannesi ile birlikte çektiği bu videolar sayesinde adını duyurmuştur. Anneannesini yaşının ilerlemesi ile içerik üretmeyi bırakan Güven müzik parçaları yapmaya başlamıştır. Birçok ünlü rapçi ile çalışarak adını kısa zaman içinde büyük kitlelere duyurmaya devam etmiştir. Reynmen, Ben Fero, Efe Uygaç gibi ünlülerle bir bağış yayını düzenlemiş ve bağış gelirini darülacezeye bağışlamıştır. Youtube’da 4 milyon takipçiye sahip olan Berkcan Güven Türkiye’de en çok abone sayısına ulaşan 25. kanal olmuştur.

Bege ve Ailesi

Babası Burhan Güven televizyoncu, seslendirmen ve oyuncudur. Doğduğu zaman Güven’in teyzesi Berkcan’ın kulağına ‘’sen de televizyoncu olacaksın’’ demiştir. Gerçekten digital bir platformda çok büyük başarıya ulaşmıştır. Ailesinin her zaman arkasında olduğunu belirten Berkcan Güven internet sanatçısı olmaktan ve içerik üretmekten gayet mutlu olduğunu söylemiştir. Takipçileri, yaptığı içeriklerin orijinal ve etkileyici olduğunu düşünmektedir.

Son zamanların popüler müzik türü Rap ile ilgili çeşitli çalışmalar yayınlamış ve çok beğeni toplamıştır. Ünlü rapçiEzhel ile yakın arkadaş olan Berkcan Güven birlikte yayınladıkları video klipten sonra daha da dikkat çekmeyi başarmıştır. Aleyna Tilki ile çektiği ‘’Yeniden’’ klibinden sonra patlama yaşayan Güven basında da adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır. 2020’de çıkardığı son şarkısı ‘’Harman’’ ile yine büyük bir kitleyi etkilemeyi başarmış ve müzikseverlerin beğenisini toplamıştır. Harman şarkısının altyapısı DJ Artz’a aittir. Dinlemek için Bege Harman indir uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Berkcan Güven Çalışmaları Nelerdir?

İlk şarkısı ‘’Çok Yakışıklıyım’’ ile Youtuberlığa giren Berkcan ‘’Para Bizde’’ ve ‘’Kilo Aldım’’ video kliplerini yayınlayarak içerik üretmeye devam etmiştir. Reynmen ile ortak bir çalışma yaparak ‘’Biziz’’ şarkısını çıkarmış, birçok youtuberı karşısına almıştır. Youtuberlara cevap olarak ‘’Youtube Benim İşim’’ diss çalışmasını paylaşmıştır. 2017 yılında Ezhel ile ‘’Fenomen’’ parçasını çıkarmıştır. Daha sonra ‘’Yeniden’’, ‘’Neresi’’, ’’İlerle’’, ‘’Spacejump’’, ‘’Işıklarım Ol’’ ve son şarkısı ‘’Harman’ı’’ çıkararak birçok müzik ve digital platformda birinci sıralarda yer almıştır.

Kaynak: https://mp3semti.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER