Beats Kulaklık

Beats Kulaklık

Beats Kulaklık

İnsanlar artık kulaklık seçimlerinde kaliteye önem veriyor. Beats kulaklık aranılan bu kalite özellikleri ile insanlara sunuyor. Beats kulaklık aktif gürültü önleme ve harici gürültüyü engelleme özelliğine sahip olup kusursuz ses özelliği sunar. Beats kulaklık ses kalitesini yüksek düzeyde korurken harici gürültü ile birlikte cihaza uyum sağlar.

Beats Kulaklık Ne İşe Yarıyor

Beats kulaklık daima Şeffaflık modunda olup, müzik veya video dinlerken kişilerin çevredeki seslerden haberdar olmasına yardımcı olur. Gelişmiş akustik kurulumu ve sistemi ile birlikte güçlü ses özelliği sunar. 22 saate kadar aralıksız dinleme süresi vardır.

Beats Kulaklık Teknik Özellikleri

Beats kulakları hem kablolu hem de kablosuz tüm cihazlarda Bluetooth, kablosuz bağlantı sağlıyor. Güç kaynağı olarak pil gücü şeklinde şarjı bulunur. Pillerin içeriğinde şarj edilebilir lityum iyon bulunur.  Bu sayede uzun saatler kesintisiz kullanılabilir. Bu cihazlar ayrıca ağırlığı 267 g olduğundan kolay taşınabilir ve kullanım sırasında ağırlık yapmaz..

Beats Kulaklık Modelleri Ve Ürünleri

Beats kulaklık bünyesinde birçok model ve ürün bulunuyor. Bunlar, Beats Studio3 gölge Gri ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, Beats Studio3 Decade siyah kırmızı ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, Beats Solo Pro Grey ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, Beats Studio3 ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, gibi son teknoloji ile tasarlanmış ürünlerdir.

Beats kulaklık ürünlerini https://www.desibela.com/beats-kulakliklar adresinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER