Başkan Tarhan Personeli ile Öğle Yemeğinde buluştu

    Mezitli Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan, Mezitli Belediyesi Modern Hizmet Binası Restoranında birlik ve beraberliği pekiştirmek, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamının sürdürülmesi için belediye çalışanlarına yemek düzenledi.

Başkan Tarhan Personeli ile Öğle Yemeğinde buluştu

 

Mezitli Belediye Binası Restoranında gerçekleşen yemeğe 600' e yakın personel katıldı. Mezitli Belediye çalışanları yeniden aday gösterilen Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ı alkışlarla karşıladı. Yemekte personelle lahmacun ve ayran ikramı yapıldı.

 

ADAYLIĞIMI SİZLERE VE MEZİTLİ HALKINA BORÇLUYUM

Mezitli Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilmesinden sonra ilk buluşmasını çalışanları ile yaptığını ifade eden Mezitli Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Neşet Tarhan '' Aday olduktan sonra ilk buluşmamı sizlerle yapıyorum. Biliyorsunuz ki Mezitli'de Cumhuriyet Halk Partisinin art arda aday gösterilen ilk belediye başkanı oldum. Bunu sizlerin özverili çalışmalarına ve halkımıza borçluyum.Her yerde söylüyorum. Yeniden aday olduysam genel başkandan, yöneticisine ve örgütlere kadar herkesin yok sayamadığı Mezitli halkı sayesinde oldu. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun Mezitli'de yaşayan vatandaşlarımız bu süreçte arkamızda oldu.'' dedi.

 

KİMSE MEZİTLİ HALKININ HAKKINI YİYEMEZ

Başkan Tarhan yaptığımız bütün işlerde halkımızın ve sizlerin gücünü hissettik diyerek '' Belediyenin üzerinden haksız kazanç kazanmak isteyen her kim olursa olsun, siyasi düşüncesi ne olursa olsun buna asla müsaade etmem. Önümüzde ki dönemde yine bu mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu yüzden tehditte edildik ama düşüncemizden vazgeçmedik. Çünkü benim arkamda her zaman Mezitli Halkı vardı. Ben onlara güvendim. Hak yedirmedik ve yedirmeyeceğiz. Kimse bu halkın hakkını yiyemez. 5 yıl önce aday iken ne isem, şimdi de o ve 5 yıl sonrada o olacağım. Ben halkın belediye başkanı olmaya devam edeceğim.Özveri ile görevini yerine getirmeye çalışan personelimizle birlikte bu güzel ilçemizi örnek bir ilçe yapmaya çalışıyoruz. Bütün personelimize çalışmalarında başarılar diliyor, 31 Mart yerel seçimlerinde desteklerini bekliyorum’’ ifadelerini kullandı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER