Bahçelievler Oto Ekspertiz

Bahçelievler Oto Ekspertiz
İkinci el otomobil alımlarında ya da satımlarında aracın daha öncesinde bir kaza geçirmiş olması, parçasının değiştirilmiş olması, yan sanayi ürünlerinin takılması gibi sorunlar meydana gelmektedir. Bahçelievler oto ekspertiz alanında hizmet vermekte olan firmamız bir araçta meydana gelen bu gibi durumları tespit etmek için uzman kadrosu ile birlikte faaliyet göstermekte olup firmamıza bahcelievlerotoeksper.com web adresi üzerinden erişim sağlanabilir.

Hizmetler

Firmamız bünyesinde sunulan hizmetler gerek muayene öncesi ön muayene yaptırmak isteyen müşterilerimiz için gerekse de ikinci el otomobilini satmak isteyen ya da ikinci el otomobil almak isteyen müşterilerimiz için kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Yenibosna oto ekspertiz hizmetleri dahilinde firmamızdan bu bölgede de hizmet alımı sağlanabilir. Oto ekspertiz alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin memnuniyeti ön plana çıkarılmaktadır.

Araç Testleri

Firmamızda araçlara uygulanan testler gerek araç içi gerekse de araç dışı olmak üzere iki farklı seçenek üzerinden uygulanmaktadır. Bahçelievler araç ekspertiz işlemleri dahilinde uygulanan testlerin her biri için farklı test araçları kullanılır. Bu testler doğrultusunda firmamız bünyesinde bulunan bilgisayarlar dahilinde müşteriye rapor çıkarılarak aracın durumunu beyan eden bir belge verilir. Aynı zamanda uzmanlarımız tarafından sözlü bir şekilde de aracın içerisinde yer alan test sonuçlarına dair bilgi aktarım durumu söz konusudur. Firmamız İstanbul'da pek çok bölgede farklı şubeleri üzerinden bu hizmeti vermektedir.
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER