Azeri oyuncu Nagizadeh Samir oyunculuk projesinde büyük başarı elde etti

Azeri oyuncu Nagizadeh Samir oyunculuk projesinde büyük başarı elde etti

Azeri oyuncu Nagizadeh Samir oyunculuk projesinde büyük başarı elde etti

Başarılarıyla Azerbaycan’da adından sıklıkla söz ettiren Nagizadeh Samir, Türkiye’den film teklifi aldı. Ünlü oyuncu, ülkemizde beyazperde de boy gösterecek.

Azeri oyuncu Nagizadeh Samir, yeni projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Samir, “Azerbaycan’da birçok dizi ve sinema projesinde yer aldım. Başarılarıma Türkiye’de devam etmek istiyorum” şeklinde konuştu. “Türkiye'den dizi ve film teklifleri alıyorum. Bunları menajerimle birlikte değerlendiriyorum. En doğru proje ile Türk izleyicisinin karşısına çıkmak istiyorum” diyen Samir, “Türkiye bizim ikinci memleketimiz. Türk halkını çok seviyorum. Biz iki ayrı devlet olsak da tek milletiz. Bu yüzden çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı. Samir, “Projeler netleştiği zaman açıklama yapacağız. Bunu heyecanla bekliyorum” dedi.

Kendisi hakkında da bilgiler veren Samir, “1997 yılında Nahçıvan’ın Nehrem kasabasında dünyaya geldim. 2014 yılında lise eğitimimi tamamladım. Bu süreçten sonra oyunculuğa yöneldim” açıklamalarında bulundu. Samir, ”Oyunculuk kursuna giderek bu alanda kendimi geliştirdim ve diplomamı aldım” dedi. Azerbaycan’da pek çok dizi ve filmde rol alan oyuncu, “Şimdi oyunculuğumla, Türk seyircisi ile buluşmak beni çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“Türkiye’yi Karış Karış Gezmek İstiyorum”

“Bugüne kadar Türkiye’ye yalnızca iş seyahatleri ve tatil için geldim. Burada uzun süre vakit geçirmek çok güzel olacak. Çok güzel bir ülkeniz var. Tarihiyle, doğal güzellikleriyle gezilmesi, görülmesi gereken pek çok yer var”  şeklinde konuşan Samir, “En çok İstanbul’u gezmek istiyorum. Kapalı Çarşı’dan, Sultan Ahmet Camii’ne kadar gezip görmek istediğim pek çok yer var. Boğazda mutlaka tekne turu ile dolaşmak, yapacaklarım arasında. Türk halkı bu kadar güzel bir coğrafyada yaşadığı için çok şanslı” ifadelerini kullandı. “İstanbul’un yanı sıra sahil şehirlerini de gidip görmek istiyorum. Antalya ve İzmir de görmek istediğim yerler arasında. Kim bilir, belki projelerimizden birisi bu şehirlerde gerçekleşir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER