Aytemiz Alanyaspor’da Kadrizor Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor’da Kadrizor Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor’da Kadrizor Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor’un fubolcularından olan Damian Kadrizor, takım hakkında açıklamalarda bulundu. Turuncu yeşilli takımın Polonyalı futbolcusu; bu takımda bulunmaktan fazlasıyla memnun olduğunu ifade etti. 28 yaşındaki kanat oyuncusu, pandemi sürecinin geçmesiyle birlikte taraftarlara beklenilen oyunu vermeye devam edeceğini söyledi. Bu konu hakkında fazlasıyla sabırsızlandığını ifade eden Damian Kadrizor; aynı zamanda da dövmeleri hakkında da konuştu. Dövmeleriyle de en az performansı kadar ilgi çeken Damian Kadrizor, dövme yaptırmanın kendisi için son derecede önemli olduğunu ve bu şekilde hareket etmekten hoşlandığını dile getiren açıklamalara yer verdi. bahis siteleri ve bedava bonus veren siteler için betist adresini ziyaret etmenizi öneririz

Kadrizor Performansıyla Dikkat Çekiyor

Devre arası transfer döneminde İspanya La Liga takımı olan Eibar’dan Aytemiz Alanyaspor’a transfer olan Damian Kadrizor; futbolu kadar dövmeleriyle de ilgi çeken bir isim olarak kendini gösteriyor. Vücudunda yer alan her dövmenin ayrı ayrı anlamlarının olduğunu söyleyen başarılı futbolcu; bu konuya da açıklık getirdi. Polonyalı yıldız futbolcu Dünya genelinde ilk franchise dövme markası olarak bilinen Cleopatra Ink firmasında dövme yaptırırken basın mensuplarının sorularını yanıtlamaktan da geri kalmadı.

Alanyaspor’da Çok Mutluyum

Alanya şehrine geldiği için son derecede memnun olduğunu ifade eden Kadrizor; aynı zamanda da Aytemiz Alanyaspor’un da muhteşem bir takım olduğunu söyledi. Süper Lig’in üst sıralarını zorlamasının iyi bir gelişme olduğunu ifade ederek; son 4 sezondur bu başarıyı sürdürmek adına ciddi bir çaba içinde olduklarını bildiğini de belirtti. Kupa kazanma konusunda kararlı olduklarını söyleyen Damian Kadrizor; İspanya’dan yeni gelmesine rağmen kolaylıkla adapte sürecini aştığından da bahsetti. Bu şehrin yaşanmak adına iyi bir yer olduğunu ifade ederek; Alanya halkının da fazlasıyla samimi olduğuna değindi. Gelecek günlerde nasıl sonuç alınacağına dair bir fikrinin olmadığını ve taraftarları memnun etmek adına ellerinden geleni yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Türkiye’de Sorun Yaşamadım

Damian Kadrizor; ilk kez Türk takımlarının birinin formasını giydiğini belirterek; henüz yeni geldiğini ve herhangi bir söylemde bulunmanın zor olduğunu kaydetti. Daha önceden Türklerle çalışmadığını ifade eden başarılı futbolcu; bu ülkenin kendisine Hırvatistan’ı hatırlattığını ifade etti. İletişim ve arkadaşlık gibi konularda herhangi bir sorun yaşamadığını belirtti.

Dövme Yaptırmaktan Mutluyum

Polonyalı futbolcu dövmeleri hakkında da konuşarak her birinin farklı bir anlam içerdiğini ifade etti. Şu an vücudunda 5 farklı dövmenin olduğunu söyleyerek; geçmişteki anlamlı günleri hatırlamak adına bu yolu izlediğini söyledi. Hayatının sonuna kadar taşıyacağını ifade ettiği dövmelerinin son derecede önem arz ettiğini belirtti. En sevdiği dövmelerinin anne ve babasının doğum günlerinin yazılı olduğu kısım olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda da eşiyle evlilik yıl dönümü tarihini de içeren dövmenin de kendisi için son derecede özel olduğunu söyleyerek; dövmelerin kendisi için öneminden bahsetmeyi de ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER