Avengers 4 Filminden Sonra Bizi Neler Bekliyor!

Avengers 4 Filminden Sonra Bizi Neler Bekliyor!

Avengers Infinity War’u izledikten sonra milyonlarca insan adeta gelecek yıl vizyona girecek olan Avengers filmine kenetlendi. Avengers 4 filmi ile ilgili ortaya atılmış birçok teori varken ortaya dördüncü film sonrası gerçekleşebilecek senaryolara da kafa yorulmaya başlandı bile. Ortaya atılan teorilerden bir tanesine göre artık Avengers filmlerinin merkezinde Captain Marvel ve Skrull’lar olacak.

Captain Marvel ve Avengers 4 Gelecek Yıl Vizyona Girecek!


Avengers 4

Gelecek yıl mart ayında vizyona girmesi beklenen Captain Marvel solo filmi 90’lı yıllarda geçecek ve Captain Marvel’in ortaya çıkma hikayesi ele alınacak. Bu filmle birlikte Avengers 4 filminde neler olacağını az çok Oslobet tahmin edebileceğiz. Captain Marvel filminde ortaya çıkan Skrull’ları gelecek Avengers filminde de sıkça göreceğiz ve bu yaratıklar çok önemli roller üstlenecek.

Avengers 4 Filminde Sonra Marvel Köklü Değişikliğe Gidecek!


Film yapımcıları tarafından yapılan açıklamalarda Marvel Sinematik Evreninin en güçlü kahramanı Captain Marvel olduğu belirtilmişti. Gelecek Avengers filminde kendisini oldukça fazla göreceğimiz kahramanımız evreni kurtaracak ve bundan sonra Marvel’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Thanos’un ardından evren bir kez daha tehlikeye girecek ve ana kötü karakterlerimiz bu kez Skrullar olacak. Bu kararla gelecek filmlerin yalnızca dünyada değil tüm evrene yayılarak çekilebileceği tahmin ediliyor. Yeni filmlerde birçok farklı ırk ve gezegenle tanışabiliriz.

Ancak bu teorinin ne kadar gerçek olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak bilinen bir gerçek varsa oda Avengers 4 filminden sonra alışılagelmiş film yapısı köklü bir şekilde değişecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER