Avcılar Oto Eksper

Avcılar Oto Eksper
2. El araç piyasasına olan talebin artış göstermesiyle güvenilir ve bağımsız ekspertiz arayışlarına cevap veren Avcılar oto ekspertiz firmamız ile İstanbul Avcılar ve civarında hizmet veriyor. Son teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız, araç gereç ve ekipmanlarımızla, 2. el araç ekspertizi yapmaktayız.

Araç üzerindeki 501 ayrı noktada detaylı inceleme yaparak, bilgisayar ortamında oto ekspertiz raporu hazırlayıp müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. İşimize yaparken alıcı ya da satıcıya da eşit mesafede ve tarafsız olarak çalışmaktayız. Sertifikalı ustalarımız ile Avcılar araç ekspertiz konusunda sıfır hata payı ile hizmet vermekteyiz.

Araç Ekspertiz İşlemlerimiz

Firmamız Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt oto ekspertiz şubeleri ile % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu kapsamda yaptığımız inceleme ile araçtaki her bir detayı özenle inceliyor ve müşterilerimiz bilgilendiriyoruz.

Aracın kaportasında tamir görmüş, değişmiş, ezilmiş, çizilmiş ve boyanmış parçaları tespit etmekteyiz. Araç motorunun güç motor kondisyonunu test etmekteyiz. Motor ile çalışan bütün aktarma organlarını, baskı balata sistemini kontrol ediyoruz.

2. El aracın herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını tespit ediyoruz. Bütün bunların yanında iç ekspertiz, dış ekspertiz, fren testi, lastik kontrolleri, beyin testi, süspansiyon testi gibi a' dan z' ye detaylıca inceleyip raporlandırmaktayız.

Detaylı Oto Ekspertiz Raporu

Her bir şubesi aynı kalitede hizmet veren Beylikdüzü oto ekspertiz firmamız yaptığı kontrol ve testleri bilgisayar ortamında hazırlanmış detaylı rapor ile yazıya dökmekteyiz.

Ustalık ve teknolojiyi bir arada sunarak ustalarımızın gözünden kaçabilecek bir hatayı cihazlar yakalarken cihazın yapacağı hatayı ise ustalarımız tespit etmektedir. Olmayan hiç bir şeyi rapora yazmıyoruz. Çünkü avcilarotoeksper.com' un galeri kurum ve şirketlerle hiç bir anlaşması yoktur.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER