Atiba Beşiktaş'ta Devam Edecek

Atiba Beşiktaş'ta Devam Edecek

Atiba Beşiktaş'ta Devam Edecek

Beşiktaş'ta bu sezon oynadığı maçlarda adından sıkça söz ettiren Atiba, bir yıl daha sözleşmesini uzatacak olan hamleyi yaptı. Geçen yıl Beşiktaş ile Atiba arasında yapılan sözleşmedeki özel mariobet madde gereğince Atiba'nın sözleşmesi otomatikman uzadı. Geçtiğimiz sezon başında imzalanan sözleşmede Atiba'nın 25 lig maçında forma giymesi halinde sözleşmesinin bir yıl daha uzatılacağı maddesi bulunuyordu. Bu sezon 26 lig maçında forma giyen Atiba, kontrattaki bu özel mariobet giriş madde uyarınca Beşiktaş'ta bir yıl daha forma giyecek.

Tecrübeli Oyuncuyla Yola Devam

Atiba'nın kontratında yer alan özel madde sebebiyle sözleşmesi 1 yıl daha uzayacak. Başarılı futboluyla bazı maçlarda Beşiktaş'ı sırtlayan ve karakteristik özellikleriyle de Beşiktaş taraftarı tarafından sevilen Atiba Hutchinson 26 resmi maçta forma şansı bularak kontratını bir sene daha uzatmayı başardı. 37 yaşındaki Atiba, gelecek sezon için de Beşiktaş'ta kalacağını kesin hale getirdi.

Atiba'nın 25 resmi maça çıkması ve bu maçlarda forma giymesi princessbet halinde kontratında bulunan madde gereğince sözleşmesi 1 yıl daha uzayacaktı. Bu sene 26 kez Beşiktaş'ın ilk onbirinde görev yapan Atiba Hutchinson, bu sayede önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta kalmayı garantiledi. Sezon sonunda maç grafikleri analizinde 26 maçta oynadığı görülen Kanadalı futbolcuya verilecek maaş da belli oldu. Geçen sezon aldığı ücret ile aynı ücreti alacak olan Atiba'nın bu sezon için alacağı ücretin de senelik olarak 850 bin Euro olacağı belirlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER