Aston Martın DB11 Modelinin Garanti Süresi Uzatıldı

Aston Martın DB11 Modelinin Garanti Süresi Uzatıldı
Popüler otomobil üreticisi Aston Martin, DB11 model otomobillerini satın alanlara hoş bir sürpriz yaptı. Firmanın DB11 model sahiplerine 5 yıl veya 80 bin kilometreye kadar garanti vermeye başladığı bildirildi. Aston Martin DB11 modelinin satışlarında beklenen hedefin yakalanması nedeniyle firmanın böyle bir sürprizle müşterilerinin karşısına çıktığı düşünülüyor.

Aslında Aston Martin DB11 modelinin tasarımına dikkat edildiğinde firmanın yerleşik tasarımını çok net olarak yansıtmadığı gözleniyor. Şık hatları ve geniş iç yapısı ile tam bir GT olduğunu gösteren DB11, LED farları ile Taraftarium birlikte tipik panjuru hem sportif hem de şık bir görünüm kazandırmış.Aston Martin DB11 modelinin iç mekanında yer alan lüks seviye donanımlardan dijital gösterge panelinin yanında karakter tanıma, çoklu dokunma ve hareket desteği oldukça kullanışlı olarak bu otomobilin tutkunlarına sunulmuş.

DB11 gücünü kaputunun altında yer alan çift turbo beslemeli V8 ve V12 motor seçeneklerinden alırken bu motorlarda yer alan 8 üniteli silindir aynı zamanda Mercedes AMG serisinin birçok modelinde de kullanılıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER