Arıza Tespit Cihazı Modelleri

Profesyonel olarak arıza tespit cihazları satışı yapan ve binek otomobiller, hafif ticari araçlar, ticari araçlar, yük araçları, ambulanslar, polis arabaları gibi daha donanımlı ve yazılımsal olarak daha gelişmiş ağaçlardaki arızaları tespit eden cihazları size sunan bir firma olarak fonksiyonel Konya arıza tespit cihazı ve modellerini de ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Arıza Tespit Cihazı Modelleri

Profesyonel olarak arıza tespit cihazları satışı yapan ve binek otomobiller, hafif ticari araçlar, ticari araçlar, yük araçları, ambulanslar, polis arabaları gibi daha donanımlı ve yazılımsal olarak daha gelişmiş ağaçlardaki arızaları tespit eden cihazları size sunan bir firma olarak fonksiyonel Konya arıza tespit cihazı ve modellerini de ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bu cihazı kullanarak tüm araç modellerinde tüm arızaları anlık olarak tespit edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu cihazın kontrol modülleri aynı zamanda işletmemizdeki sarf malzemelerin listesini tutmaktadır. 2020 model dahil olmak üzere 2020 modele kadar tüm araçlarla uyumlu yazılımlara sahip olan bu cihazlarla aracınıza bağlantı yaptığınız anda itibaren kısa süre içerisinde arıza tespiti yapabiliriz, arızaları giderdikten sonra arıza silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Arızalarla ilgili veya çalışma verileri ile ilgili parametrelerde değişiklik yaparak aradığınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kısa Sürede Tedarik

Ülkemizdeki araç servisleri ve özel servisler tarafından tercih edilen Konya arıza tespit cihazı aynı zamanda motor montajı yapan firmalar tarafından da kullanmaktadır. Montaj sonrasında motorun montajının doğru yapılıp yapılmadığını test eden bu cihaz sayesinde üretim verimi artırılmaktadır. Araca bağladığınız andan itibaren aracın motor verilerine, şanzıman fren verilerini test ederek arıza tespiti yapan cihaz süspansiyon, tekerlek kontrol testi de yapmaktadır. Elektrik aksamları, beyin ve otomasyon yazılımlarını kontrol eden cihaz tespit etmiş olduğu arızaları bir liste halinde sizlere sunmaktadır. 70° sıcaklığa kadar çalışma özelliğine sahip olan cihaz USB ile bağlandığı için 12 volt ile çalışmaktadır. Tüm araç modellerinde, düşük ve gelişmiş yazılımlara sahip olan araçlarda kolay bir şekilde rıza tespiti yapacağınız cihazı çok ekonomik fiyatlarla tedarik edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren kısa süre de cihaza sahip olabiliyorsunuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER