Aradığınız Lezzet, Aradığınız Mekan Zaxi İstanbul

Aradığınız Lezzet, Aradığınız Mekan Zaxi İstanbul
 

İstanbul’un kalabalıklarını ve stresini atmak için farklı mekân arayanların tek adresi olan zaxi ile kendinize bir ödül verebilirsiniz. Restoran ve eğlence alanlarıyla bambaşka bir akşam geçirebilirsiniz. Eş veya dostlarınızla enfes yemeklerin tadına bakabilirsiniz. İstanbul restoran furyasına adını altın harflerle yazdırmış bir mekândır. Alanında uzman aşçıların sunduğu yemekler sizi mıknatıs gibi buraya çekecek. Hem eğlence hem de restoranın bu mekânda olması sizi başka alternatiflerin aranmasına yönlendirmez.

Yemeklerin Özeli Sizin İçin

Keyifli bir akşam lezzetli yemekle başlar diyen firmamızda aradığınız her detayı masanızda bulma hakkına sahipsiniz. Çünkü dünyaca ünlü aşçımız Arif Doğan’ın koordinesi ile mekânımızdan çok mutlu ayrılacaksınız. Dünya standartlarında birçok ödüle sahip olan yıldızlı şef Martin Dalas ile farklı tatları tadacağınız bir mekânız. Barmenlerimiz ve diğer ekibimizle size unutmayacağınız bir gece yaşatacağımızdan çok eminiz. Yemek tercihlerinizi yaparken sağlık ve hijyeninde orada olduğunu asla unutmayın. Hilton restoran zinciri ile adımızı duyurmayı başardık.

İstanbul’da Sizi Bekliyoruz

Zaxi restoran ve bar olarak değerli misafirlerimizi rahat ettirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. İstanbul’un sayısız mekânı içinde farkımız ve kalitemiz sadece sizin içindir. Kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önemlidir. Ailece geçirilen bir mekan olduğundan dilediğiniz zaman sevdiklerinizle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siz gelmeden biz tüm hazırlıkları yapalım.

Restoran Dediğin Böyle Olur

Tecrübeli ekip ne nezih mekanı ile gurme restoran olma özelliği taşımaktadır. Dilediğiniz zaman zaxiistanbul.com adresinden yerinizi ayırtabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER