Araç Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Araç Ekspertiz Hizmeti Nedir?
İkinci el otomobil piyasasının büyümesi ile birlikte ikinci el araç almayı düşünen vatandaşlar için yeni bir ihtiyaç doğdu. Alınan aracın kontrol ettirilmesi varsa bir kusuru ya da eksiğinin ortaya çıkartılması gerekiyordu. Çünkü hepsi olmasa da araçlarının geçmişini gizleme yoluna gidiyorlardı. Bu sebeple araçta herhangi bir kusur, kaza geçmişi veya en basitinden kilometre sayacı doğru mu diye kontrol ettirmek için vatandaşlar araç ekspertiz hizmeti almaya başladılar. Bu ihtiyacın günden güne artması sonucu ekspertiz hizmeti oldukça yaygınlaşmaya başladı.

İstanbul Anadolu Yakasında Araç Ekspertizi Nerede Yapılır?

İstanbul ikinci el araç piyasasının en yaygın ve en hızlı döndüğü şehirdir. Bu sebepler günde binlerce araç alınıp satılmaktadır. Kartal oto ekspertiz firması olarak İstanbul'da ikinci el araç alışverişi yapan vatandaşlarımıza hizmet vermekten gurur duyarız. Kartal araç ekspertiz 9 yıllık tecrübesi ile satın almayı düşündüğünüz aracınızın her türlü kontrolü itina ile uzman personel ve son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır.

Araç Ekspertiz Firmaları Araçlarda Neleri Kontrol Eder?

İstanbul araç kazalarının en yoğun yaşandığı şehirdir. Bu sebeple aracınızın profesyonel hizmet veren ekspertiz firmalarına emanet etmenizi tavsiye ederiz. Atalar oto ekspertiz olarak aracınızı dyno testi, motor performans testi, boya kaporta testi, arıza testi, alt kontrol testi, fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi ve lastik derinlik testine tabi tutarak güvenle süreceğiniz bir araç olup olmadığını kontrol etmekteyiz. Daha fazla bilgi almak için kartalotoekspertizservis.com adresimizden faydalanabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER