Araba Kiralama İstanbul

Araba Kiralama İstanbul

Site araç kiralamak ve kiraladığı araçları bir süre kullanmak isteyenler için araba kiralama İstanbul hizmeti veriyor. Kişiler site aracılığıyla web sitesinde gördükleri araçları istedikleri tarihte kiralayarak kullanabiliyorlar. İsterlerse günlük isterlerse aylık olarak kiralama hizmetinden faydalanabiliyorlar.

Araba Kiralama Sistemi Nasıl İşliyor?

Araba kiralamak isteyenlerin öncelikle hizmet alabilmeleri için siteye üye olmaları gerekiyor. Üyelik için istenilen bilgiler girildikten sonra üyelik işlemi site tarafından gerçekleştiriliyor. Üyelik sonrasında da site üzerinde bulunan araçları inceleyerek istedikleri araçları kiralama imkanı sağlıyorlar.

Kiralamak istedikleri araçların sahipleri ile iletişime geçmeleri yeterli oluyor. Çünkü site üzerinde bulunan kiralık araçların kişilerin kiraya verdikleri araçlar oluyor. Sahibi iletişime geçtikten sonra uygun tarihte ücret ödenerek kiralanabiliyor. Sonrasında da kişiler istedikleri kadar aracı kullanabiliyorlar.

Site üzerinde reklamı yapılan kiralanan araçlarla ilgili tüm bilgiler sitede yer alıyor. Aracı kiralamak isteyenler aracın sahip olduğu özellikleri ve yakıt tüketme oranlarını bilerek araçları kiralıyorlar. Araca talep fazla ise kişiler kiralamak istedikleri güne rezervasyon da yaptırabiliyorlar.

İsteyen Aracını Kiraya Verebiliyor

Rentiva sitesini kullanarak isteyen kişiler araçlarını kiraya verebiliyorlar. Bunun için öncelikle siteye üye olmaları gerekiyor. Daha sonra kiraya vermek istedikleri aracın bilgilerini sisteme girmeleri gerekiyor. Aracın birkaç açıdan resmini de sisteme yükleyerek müşterilerden talep gelmesini bekliyorlar. Müşterilerden talep geldiğinde araç sahibini bir bildirim gidiyor. Aracını kiraya vermek isteyen kişi bu bildirime cevap vererek aracı kiralamak isteyen kişi iletişime geçiyor. Anlaşmaya varırsa da kira ücretini alarak aracı kiralamak isteyen kişiye teslim ediyor.

Rentiva Uygulaması

Araç kiralama veya araç kiraya verme hizmetleri site üzerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda rentiva uygulamasının telefona indirilmesi ile de yapılabiliyor. Aracını kiraya vermek isteyen kişi telefonuna talep bildirimi geldiğinde isterse onaylayabiliyor isterse de reddedebiliyor. Aracı kiralamak isteyenler uygulama üzerinden araç sahibine akıllarına takılan soruları sorabiliyorlar. Aynı şekilde araç sahipleri de kiralamak isteyenlere sorular sorabiliyor. Bu sistemde aracı olan firma araçların sigortalı bir şekilde kiralanmasını sağlayarak mağduriyetlerin önüne geçiyor.

Araba Kiralamada En Çok Tercih Edilen Markalar

Site üzerinde araç kiralama hizmeti kaliteli bir şekilde verildiği için pek çok araç kiralanabiliyor ya da kiraya verilebiliyor. Ancak bazı marka araçlar kişiler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Bu markalardan bazıları şunlardır;

· Nissan

· Fiat

· Ford

· Bmw

· Peugeot

· Opel

· Hyundai

· Mercedes gibi markalardır.

Kişiler bu markalardaki araçların sistemde bulunan modellerini inceleyerek araba kiralama İstanbul hizmetinden faydalanmak için https://rentiva.com/ sitesini ziyaret ederek, detaylı bilgi alabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER