Apple TV için tvOS 11.2 Güncellemesini Yayınlandı

Apple TV için tvOS 11.2 Güncellemesini Yayınlandı

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde iOS ve macOS sürümlerini güncellemişti. Apple şimdi de Apple TV modellerini tvOS 11.2 sürümüne güncelledi. Yeni güncelleme ile birlikte 4K videolar çok daha iyi hale geliyor.

Apple bir yandan yeni ürünleri üzerinde çalışırken bir diğer yandan da ürünlerinin yazılımlarını güncelliyor. Geçtiğimiz günlerde iOS ve macOS işletim sistemi için yeni güncellemelerini yayınlamıştı.

1 aydan uzun süredir beta aşamasında olan Apple TV için tvOS 11.2 s

Sürümü tüm kullanıcıların kullanımına açıldı. Yeni sürümle birlikte kullanıcılara HDR özelliğinde yeni seçenekler sunuluyor ve 4K özelliği iyileştiriliyor.

TV bölümünün içinde bir takım güncellemeler getiren Apple TV uygulamasına Spor bölümünü ekledi. ESPN uygulaması ile birleşen Spor bölümü ile birlikte kullanıcılar canlı yayınlanan maçları izlemelerini sağlıyor ancak bu servisler ülkemizde kullanılmadığı için ülkemizdeki Apple TV kullanıcılarını etkilemiyor.

Kullanıcıların Apple TV modellerini tvOS 11.2 sürümüne güncellemeleri için Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncellemeleri > Yazılımı Güncelle adımlarını takip ederek cihazlarını güncelleyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 02:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER