Altın Yüzük Kullanımı

Altın Yüzük Kullanımı

Altın Yüzük Kullanımı

Altın yüzük modelleri saf ve değerli olduğu için en çok tercih edilen modellerden biridir. Çok eski zamanlara dayanan bir geçmişi vardır. Altın, hem kadınlar hem de erkekler için önemlidir. Altın yüzükler, çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Herkesin tarzına, zevkine ve bütçesine göre bir model mutlaka bulunur. Altın yüzüklerin ayarı ne kadar yüksekse, altın oranı da o kadar yüksek demektir.

Altın yüzük modelleri, özel ve günlük kullanıma göre, birçok modele ayrılır. Söz ve nişan için kullanılan alyanslar, beyaz altın, rose altın ve yeşil altın gibi birçok çeşidi bulunur. Kullanım amacına göre tercih edilmelidir. Günlük kullanımda en çok yeşil altın tercih edilir. Yüzüklere, değerli taşlar da eklenebilir.

Altın Yüzük Modelleri Nasıl Temizlenmelidir?

Altın yüzük modelleri uzun süre kullanıldığı için, kararma ya da oksit gibi durumlarla karşılaşmak mümkündür. Altın yüzükler ılık su ve sabun ikilisi ile nazikçe silinmelidir. Bazı dönemler de kuyumcuda özel bakım yaptırılmalıdır. https://www.emajewellery.com.tr/yuzuk sitesinden, tüm modelleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER