Ali Koç Vitor Pereira Hakkında Konuştu

Ali Koç Vitor Pereira Hakkında Konuştu

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali koç son zamanların dikkat çeken ismi Vitor Pereira hakkında düşüncelerini basına açıkladı. Futbolun normal akışına zıt bir şekilde giden performanslar hakkında kırılgan olan camiamıza bu senede mi boşa geçecek açıklaması kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Hocamızın Arkasındayız

Başkan Koç son zamanların dikkat çeken ismi Vitor Pereira hakkında, rakip takımlar herhangi bir oyuncuyu bir defa sorguluyorlarsa, Fenerbahçe’de bu durum on defa gerçekleştiriyor. Ama asıl soru başka birini bulamadınız mı? Beni geldiğim günden beri hedef tahtasına oturttular. Fenerbahçe kötü gidişat sergilediğinde her zamanki gibi yoğun eleştirilere maruz kaldığını belirtti. bahis

Birlik ve Beraberlik Mesajı

Vitor Pereira hem yabancı olduğu için yabancılara tahammülünüz yok sözlerini kullandı. Koç aynı zamanda herhangi bir takıma bir yabancı oyuncu geldiği zaman onun için iki, üç hafta sabredin der sonrasında ise gönderin derler. Pereira buraya bir hikaye bitirmeye geldi. Bizde onu Türkiye’de başarılı olması bizden sonraki performansın da başarılı olması ve alt yapı tecrübesi olması ve gençlere örnek olması bakımından şu an bizim için önemli yer teşkil ediyor. Ama Fenerbahçe Spor kulübü olarak görevimiz takıma, taraftara ve kendisine verebileceği en güçlü desteği vermektir. Bu bizim içinde onun içinde ve tüm Fenerbahçe Spor kulübünün yararına bir durumdur. Vitor Pereira ile Fenerbahçe’nin çok daha başarılı olacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER