Adet Kanı İle Büyü Yapılır Mı?

Adet Kanı İle Büyü Yapılır Mı?

Adet Kanı İle Büyü Yapılır Mı?

Adet kanı ile büyü yapmak, günümüzde kuvvetli büyülerin yapılması için tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Adet kanı kullanılarak yapılan büyülerin genellikle bağlama büyüsü olduğu tahmin edilmektedir. Evli çiftler veya sevgilisinden ayrılmak istemeyen bireyler, bu seçenekten yararlanarak bağlama büyüsü yaptırmaktadır.

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusu ise bu işlemin nasıl yapıldığını merak eden bireyler tarafından incelenmektedir. Oldukça zor ve bir o kadar da dikkat gerektiren bu büyü, herkes tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle yaptıracağınız büyünün etkili bir şekilde sonuçlanabilmesi için alanında uzman olan medyumlardan yardım almanız tavsiye edilmektedir. Konuyla alakalı diğer tüm detaylara alt başlıklar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Adet Kanı İle Büyü Yapma Adımları

Yukarıda açıklanan konu kapsamında büyünün nasıl yapılması gerektiği de merak edilen bir diğer seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Bu büyüyü yapmak için uygulanması gereken adımlar aşağıda sırası ile açıklanmıştır.

              

              

              

              

              

  • Öncelikle büyü yapılması istenen kişiye ait 2 parça kumaş alınması gerekir.
  • Bu kumaşlardan birine adet kanı sürülür ve diğeri temiz bırakılır.
  • Her iki kumaş da ayrı evlerde saksı içerisine gömülür.
  • Bir sonraki adet döngüsünde yine kan sürülür ve iki kumaş parçası dikilir.
  • Son olarak dikilen kumaş parçası erkeğin çöpüne atılır.

Sıralanan bu adımların tamamlanması ile birlikte yapılması gereken tek işlem beklemek olacaktır.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri

Daha önce bahsedildiği gibi adet kanı büyüsü, oldukça kuvvetli bir aşık etme büyüsü olarak tanımlanmaktadır. Bu büyü hakkında adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusunun yanıtı bir önceki başlıkta açıklanmıştı. Büyünün yapılmasının ardından ne gibi etkiler alınabileceği de şu şekilde açıklanabilir:

              

              

              

              

  • Büyü yapılan çiftler kavga etmeyi bırakır.
  • Büyü altında olan kişi büyü yapan kişi dışında başka kimseyi görmez ve düşünmez.
  • Herkesin takdir ettiği bir çift haline gelirler.
  • Ortada bir ayrılık veya terk etme niyeti varsa bu tarz olumsuzluklar son bulur.

Bahsi geçen bu ve buna benzer etkiler, büyünün yapılmasından sonra ortaya çıkan etkilerdir. Ancak bunun için belli bir süre sabırla beklenilmesi gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Söz konusu aşık etme büyüsü, yani adet kanı büyüsü, olduğunda bu uygulamanın kaç gün içerisinde sonuç vereceği de merak edilen bir diğer detay olarak görülmektedir. Aşık etme büyüsü olarak bilinen bu uygulama, net bir sürede etki etmese de pek çok medyuma göre belirli bir zaman aralığında beklenilmesi gerekmektedir.

Medyumlar ve hocalara göre adet kanı büyüsünün etkileri en fazla kırk güne kadar beklenilmelidir. Büyünün üzerinden kırk günün geçmesi halinde büyünün işe yaramadığını görebilirsiniz. Bu tarz olumsuz sonuçlar almamak için büyü yaptırmak istediğiniz zamanlarda bu alanda uzman olan medyumları tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her büyü çeşidinde olduğu gibi bu büyü ile alakalı olarak da mutlaka göz önünde bulundurulması gereken detaylar vardır. Adet kanı ile büyü nasıl yapılır sorusunun yanı sıra bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler de sıklıkla ele alınan başlıklardan biri haline gelmiştir.

Öncelikle büyü yaptıracak kişinin bu durumu bir sır olarak saklaması ve kimseye söylememesi gerekmektedir. Bunun dışında büyünün yapılmasından sonra büyü yaptıran kişinin büyük bir sabırla sonucu beklemesi gerekir. Zira bahsi geçen bu büyünün sonuçları 20-30 gün arasında kendini göstermektedir.

Daha önce de belirtildiği gibi 40 günün geçmesi halinde büyüde bir sorun olduğu anlaşılmalı ve daha güvenilir bir medyum tercih edilmelidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER