Acun Ilıcalı Vergi Rekortmenliği Tartışması

Acun Ilıcalı Vergi Rekortmenliği Tartışması

Acun Ilıcalı Vergi Rekortmenliği Tartışması

Acun Ilıcalı Vergi Rekortmenliği Tartışması

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı katıldığı bir yayında bir futbol takımı alacağını açıklamıştı. Yayındaki açıklamasından sonra Acun Ilıcalı’nın satın alacağı takım ile 1xbet ilgili iddialar da gelmeye başladı. İddialara göre Acun, Hollanda Ligi takımlarından biri olan Fortuna Sittard takımıyla görüşmelere başladı.

Takımın Borcunu Karşılayacak

1xbet  Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde CNN Türk kanalının İnstagram’ında bir canlı yayına katılmıştı. Canlı yayınca CNN Türk’ün spor spikeri olan Damla Uğurtürk ile bir söyleşi gerçekleştiren Acun Ilıcalı Avrupa’dan bir futbol takımı almak istediğini söylemişti. Spor yorumcularından Raşit Altun’da konu ile ilgili Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Altun’un iddiasına göre Acun Ilıcalı Fortuna Sittard takımını satın almış bulunuyor. Acun’un satın aldığı iddia edilen takımın başkanlığını Işıtan Gün yapıyor. 1xbet giriş  Yorumcunun iddiasına göre Acun takımın 4 milyon dolarlık borcunu da üstlendi.

Vergi Rekortmenliği Tartışması1xbet giriş Acun Ilıcalı takım alacağını açıklayınca 2018’deki vergi rekortmenleri listesinde dokuzuncu olan Gönenç Gürkaynak adlı avukat, vergi rekortmenleri listesinde 1xbet giriş Acun’un 83, kendisinin ise 9. Sırada olduğunu söyledi. Bu açıklamasının ardındansa avukat Tweet’ini Acun benden daha aşağıdaki sıralamasıyla kulüp alıyor ben alamam diyerek bitirdi.

Çirkin Açıklama

Acun, avukatın Tweet’ine karşılık sekiz ülkede program yaptığını söylerken o listede de on senedir olduğunu aktardı. Avukata vermiş olduğu verginin reklamını yapma diyen Ilıcalı bunun çirkin olduğunu ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER