A101 5 Ocak indirimli aktüel kataloğu!

A101 5 Ocak indirimli aktüel kataloğu!

A101 5 Ocak indirimli aktüel kataloğu!

A101 aktüel ürünler kataloğu 10 Ocak! A101 5-11 Ocak indirimli ürünler kataloğu!.  Aktüel ürünlerin öncüsü olan A101 Market haftanın yıldızları ürünleriyle yine indirimlere doymuyor. Alışveriş severlerin her hafta ilgiyle ve merakla takip ettiği A101 aktuel A101 ürünleri A101 indirimleri A101 katalog yine sevilen ürünleriyle bu hafta da karşınızda!

 * Bu hafta A101 aktüel ürünlerde öne çıkanlar köşesinde yine sabah erkenden ürünlere akın ettirecek, heyecanlandıran ürünler haftaya damgasını vuracak. Sürprizlerle ve yine şaşırtan indirimli ürün gruplarıyla dolu katalog yayınlandı.

 * Haftanın yıldızlı aktüel ürünleri arasında neler yok ki? Yok yok! Elektronikten, giyime, mutfak eşyalarından, çocuk ürünlerine ve bakım güzellik adına tüm ürünler bu hafta oldukça zengin seçenekler ve kampanyalarla geliyor.

 * Sayısız ürün listesiyle ve farklı kategorilerden ürün gruplarıyla A101 aktuel A101 ürünleri A101 indirimleri A101 katalog yayında ve bu hafta çok özel popüler ürünlerle müşterilerini bekliyor.

 * İndirimin ve kaliteli ürünlerin bu hafta yine çok ses getireceği aktüel ürünlere şimdide katalogdan seçeceğiniz alışveriş listenize Cuma günü A101 Marketlerinden sahip olabilirsiniz.

 * Ayrıca sadece Cuma günleri değil, Salı günlerine ait A101 aktüel kampanyalarını da kaçırmamanızı öneririz.

Belli Oranda Alışverişe Karşılık İndirim Uygulama

             

              İkinci bir indirim şekli ise belli miktarda alışveriş yapan tüketiciye belirlenen miktarda indirim uygulamaktır. Bu seçenek genellikle kurumsallaşmış şirketlerde daha çok tercih edilmekle birlikte risk unsurunu da azaltmaktadır. Çünkü alışveriş için bir bedel kotası konmuştur ve her tüketici öncelikle bu kotayı aşmak zorundadır. Dolayısı ile market sahiplerinin bu kota üzerinden ortalama karı hesaplamaları ve bu kar üzerinden zarara uğramadan indirim uygulamaları daha kolaydır. Üstelik kotada sınırlı kalmayıp kotayı aşan tüketiciler de ekstra kar demektir.

             

 Belli Miktarda Yapılan Alışverişe Verilen Hediye Çekleri

             

              Belli miktarda yapılan alışverişe karşılık verilen hediye çekleri ise market işletmecileri için en güzel yöntemdir. Çünkü bu sayede hem belirlenen miktar alışveriş hem de hediye çeki ile yapılan alışveriş marketten yapılmaktadır. Yani işletmeci bu yolla hediye miktarının da kendisine geri dönmesini sağlamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER