6 İnç Ekranlı Yeni Xiaomi Modeli TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı

6 İnç Ekranlı Yeni Xiaomi Modeli TENAA Kayıtlarında Ortaya Çıktı

Giriş ve orta segment akıllı telefon serilerine Xiaomi'den yeni bir model daha geliyor. M1803E6E model numarasıyla görünen cihaz TENAA kayıtlarında kendisini gösterdi.

Xiaomi markasının TENAA kayıtlarında görünen gizemli modelinin teknik özellikleri ve detayları incelendiğinde giriş veya orta segment ailesinden hangisine dahil olacağı soru işareti. 5.99inç ekran boyutu ve 18:9 ekran oranı olan cihazda 720P çözünürlük olacak.

Xiaomi M1803 model numarası ile görünen cihazda 3000mAh batarya kapasitesi Kolaybet bulunacak. İlk başta Redmi Note serisine katılacakı düşünülen bu modelin batarya kapasitesi bu seriden ayrılmasına etken olabilir.Cihaz gücünü 2GHz hızında sekiz çekirdekli bir işlemciden alacak. Arka kısımda çift ana kamera yer alacak ve bu kameralar 12MP çözünürlük sunacak. Xiaomi'nin bu modelinde ön selfie kamerası ile ilgili detaya yer verilmemiş.

2GB RAM ile birlikte 16GB depolama alanı, 3GB RAM ile 32GB depolama alanı ve 4GB RAM ile birlikte 64GB dahili depolama alanı bulunduran üç farklı seçenekle kullanıcılara sunulacak olan cihaz 170 gram ağırlığında olacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 04:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER