51.200 mAh'lik Taşınabilir Güç Kaynağı River Bank ile Tanışın!

51.200 mAh'lik Taşınabilir Güç Kaynağı River Bank ile Tanışın!

Uzun yolculuklar, doğa yürüyüşü, kamp, fotoğrafçılık, şehir dışı ve daha birçok seyahat süresince en önemli ihtiyaçlarımızdan bir tanesi kuşkusuz elektrik kaynağı oluyor. Yalnızca telefonlarımız için değil, fotoğraf makinesi, müzik çalarlar, tabletler ve daha birçok elektronik cihazımızın maalesef şarj süreleri oldukça kısıtlı. İşte bu kısıtları ortadan kaldırmak için birçok kişi powerbank kullanarak sorununu gidermeye çalışıyor. Piyasada oldukça fazla powerbank yer alması ve bunların hepsinin vaat edildiği kadar iyi olmaması kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor.

River Bank

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve dünyanın en büyük güç kapasitesine sahip olduğu iddia Betkanyon edilen River Bank kolay taşınabilirliğinin yanı sıra şık tasarımı ve güç kapasitesi ile adeta güç kaynaklarına meydan okuyor.

51.200 mAh Kapasiteli Güç Kaynağı: River Bank


River Bank

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan River Bank, üzerindeki ekran üzerinden size ne kadar şarj kapasitesi kaldığını gösteriyor. Bunun yanı sıra 3 ayrı modüle ayrılabilen cihaz sayesinde aynı anda birçok cihazınızı şarj edebiliyorsunuz.

USB, USB Type-C girişi ve kablosuz şarj özelliğine sahip olan bu cihaz araba aküsünü doldurabileceğini bile iddia ediyor. 1138 Dolar fiyatına sahip olan bu cihazı bu bağlantı üzerinden daha rahat inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER