2020 ’nin en çok aranan haber sitesi: SÖZCÜ

Türkiye ’nin en çok satan gazetesi ve en büyük bağımsız haber sitesi SÖZCÜ, 2020 Google arama trendlerinde açık ara en çok aranan haber sitesi oldu.2006 yılından beri en çok sorgulanan kelimelerin, hangi coğrafyada, ne sıklıkla arandığına dair trendlerini sunan Google Trendle.

2020 ’nin en çok aranan haber sitesi: SÖZCÜ

Türkiye ’nin en çok satan gazetesi ve en büyük bağımsız haber sitesi SÖZCÜ, 2020 Google arama trendlerinde açık ara en çok aranan haber sitesi oldu.

2006 yılından beri en çok sorgulanan kelimelerin, hangi coğrafyada, ne sıklıkla arandığına dair trendlerini sunan Google Trendler ’e göre 2020 yılında Türkiye ’de en çok aranan gazete haber sitelerinin arama trendi şöyle:

SÖZCÜ ’nün en çok aranan haber sitesi markası olması 2020 ’ye özgü değil. Son 5 yılda istikrarlı yükselişini sürdüren SÖZCÜ, 2019 ’da liderliğe oturduğu günden bugüne kadar, Google Trendler ’in en popüler haber sitesi markası olmayı sürdürüyor.

SÖZCÜ, sadece Google genel aramalarında değil, Google Haberler içinde de en çok aranan haber sitesi markası oldu.


İlginizi ÇekebilirTürkiye'nin en çok tercih edilen mobil haber uygulaması: SÖZCÜTürkiye'nin en çok tercih edilen mobil haber uygulaması: SÖZCÜ

 

İlginizi ÇekebilirSÖZCÜ yılın haber sitesi seçildiSÖZCÜ yılın haber sitesi seçildi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER