2019’da Çıkacak Korku Filmleri

Korku türüne meraklı olanlar 2019 yılında vizyona girecek olan filmleri ve korku dizileri listesini şimdiden incelemeye başladı. Gerek yerli gerekse yabancı korku filmlerinin isimleri açıklanmaya başlandı. Böylece aralarından tercihte bulunmanız şimdiden mümkün. Vizyona giren filmleri internet üzerinden de izlemeniz mümkün.

2019’da Çıkacak Korku Filmleri

Korku türüne meraklı olanlar 2019 yılında vizyona girecek olan filmleri ve korku dizileri listesini şimdiden incelemeye başladı. Gerek yerli gerekse yabancı korku filmlerinin isimleri açıklanmaya başlandı. Böylece aralarından tercihte bulunmanız şimdiden mümkün. Vizyona giren filmleri internet üzerinden de izlemeniz mümkün. Şöyle ki, en yeni korku filmleri Diziay üzerinden yayınlanıyor. Hızlı bir şekilde yeni korku filmlerini izlemek isteyenlerin tercihi Diziay’dan yana. Bu şekilde gişede başarılı olması beklenen korku filmlerini izlemeniz daha kolay olacaktır. Bu filmlerden seyirciyi en çok etkileyecek olanlarından bazıları inceliyelim.

-Popüler Filmler; Başarılı olması öngörülen filmlerin başında Pet Semetary bulunuyor. Nisan 2019 yılında yayına girecek olan filmin uyarlama olduğu görülüyor. Devamında ise vizyon tarihi henüz belli olmayan Kadavra film gelmektedir. Polaroid ile The Prodigy ise yine merakla beklenilen korku filmleri arasında yerini almıştır.

-Diğer Filmler; Yine merakla beklenen diğer filmler arasında The Crooked Man’de bulunmaktadır. The Blob ile Glass filmlerinin de merak uyandırdığı açık durumda. Vizyona girmesi beklenen önemli yapıtlar bu şekilde sıralanıyor. Hepsinin konusundan yönetmenine kadar pek çok detaya yer verilmiştir. Sonuç olarak yapıtları inceleyerek aralarından tercihinizi sunabilirsiniz.

Diziay’ın Arşivinden Korku Filmleri

2019’da çıkacak korku filmleri için ilk adres Diziay’dır. Öyle ki siteden en yeni ve popüler korku filmleri izleyicisiyle buluşmaktadır. Bu anlamda yeni filmlerin anında sitey eklenmesi önemli bir faktör. Bir de film arşivleri üzerinden değerlendirmelere geçmeniz mümkün olacaktır. Örneğin film izle arşivinden ‘korku’ türünü seçmeniz ve devamında listelenen filmlerden seçiminizi yapmanız kolay olacaktır. Bunun için;

  • Dil seçeneklerinden de tercihinizi yaparak ilerlemeniz gerekiyor.
  • İsterseniz kelime ile ülke filtrelemelerinden de faydalanabilirsiniz.
  • Yapım yılını dahi işaretleyerek yeni filmlere göz atmanız mümkün.

1958 yılına kadar uzanan film arşivi sayesinde aradığınızı bulmamanız mümkün değil. Özellikle de yukarıda belirttiğimiz filtrelemeler üzerinden tercihinizi yapabilir, sağlam bir korku filmi deneyimi yaşayabilirsiniz. Yine bu şekilde yabancı dizi izle ayrıcalıklarından da faydalanmanız sağlanıyor. Yani filmlerde olduğu gibi diziler için de arşivden harekete geçebilirsiniz. Böylece popüler ve yeni olan dizilere göz atmanız kısa sürecektir.

En Popüler Korku Filmleri Diziay’da!

2019’da çıkacak korku filmleri hangileri öğrendikten sonra beklemede kalabilirsiniz. Nitekim vizyona girdikten hemen sonra Diziay tarafından bu filmlere sitede yer verilir. Üstelik HD kalitede ve tekrar tekrar açılan reklamlar olmayacak şekilde film izleme keyfinden faydalanmanız mümkün. Yeni çıkacak olan filmlerden ziyade sitede ki arşivden de tercihte bulunabilirsiniz. Mesela Testere ve Çığlık serisi gibi önemli seri filmler sitede bulunuyor. Ölümcül Deney ise arkalarından gelen seri filmler arasında. Çıldırış, Arınma Gecesi ya da Dehşet Gezegeni filmleri de korku türü sevenlerin göz atması gereken filmlerden. Tercihinizi yaparken şu kriterlere dikkat edebilirsiniz:

  • Filmlerin konusuna göz atmanız esastır. Konu açıklaması sizi cezb etmese bile az çok fikir verecektir.
  • Konulardan ziyade filmin detaylarını da değerlendirmeniz önemli. (Oyuncular, yönetmen vb.) İyi bir yönetmen orta düzey bir filmi çok daha iyi yerlere çıkarabilir. İyi oyuncuların da kötü senaryoları tercih etmeyecekleri bilinir.
  • Yorumlardan dahi yola çıkarak filmi analiz edebilirsiniz. Film yorum sitelerinde ve bloglarında, yeni çıkan filmleri değerlendiren insanların yorumları size fikir verecektir.
  • Son olarak IMDb değeri de tercihte bulunurken yol gösterici olacaktır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER